Bensupump, küsimus?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
deferender
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 09.07.2011 12:56 23

Bensupump, küsimus?

Postitus Postitas deferender »

Auto on siis BMW 318i, 91 a!

Ma oletan, et asi võib ollla läbi minevas bensiinipumbas. (Aga ma ei ole kindel, sestap küsin üle)
Panen auto käima hakkab sees undamine pihta, puhurid ja asjad kõik on kinni, nendes asi olla ei saa!
Kas võib olla nii, et bensiinipump teeb sellist undamis häält?
On see asi normaalne, et vahel äkki teebki nii, või pean hakkama uue pumba peale mõtlema :( ?Või võin nii edasi sõita autoga?
Süüde on kohapeal sees aga auto ei käi, siis ei unda, nii kui auto käima panen siis hakkab kohe undama!

Palun siis teilt abi asjamehed, pole varem omand BMW-d , esmased kogemused selle mudeliga :)
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupump, küsimus?

Postitus Postitas fiziks »

kui see sealt tagantpoolt kostub siis ilmselt tegu pumbaga on jah. samas ta peaks (vähemalt korra, lähiajaliselt) häält tegema ka siis kui süüte sisse keerad viimasesse asendisse enne starterit.

sa võid selle pumbaga veel sõita küll, põmst kasvõi niikaua kuni auto sõidab, samas eks ta märk sellest ilmselt ole, et varsti võib minna pumba vahetuseks!
deferender
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 09.07.2011 12:56 23

Re: Bensupump, küsimus?

Postitus Postitas deferender »

No selge eks siis otsin uue pumba ja läheb vahetuseks:D

Aga ma tänan!
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupump, küsimus?

Postitus Postitas fiziks »

nojah, aga võimalik et saaksid olemasolevaga veel mingi aasta otsa vabalt ringi kärutada. samas eks safe oleks muidugi ära vahetada...aga hea oleks siiski enne uue ostmist vana välja võtta ja kontrollida, et asi ikka see mis arvad.
Kasutaja avatar
vman
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 19.02.2010 18:54 30
Asukoht: Helsinki-Tallinn

Re: Bensupump, küsimus?

Postitus Postitas vman »

Kõige soodsama hinnaga pumpa ei soovita. Mul läks see lõbu maksma ca 900€. Ei juhtunud eestis. Siin muidugi nii kirves pole pukseerimine ja veaotsing
Vasta