Ei saa Woofrist kätte korralikku Bass soundi?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Remma
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 21.03.2006 18:54 36
Asukoht: Kuressaare

Ei saa Woofrist kätte korralikku Bass soundi?

Postitus Postitas Remma »

Probleem siis selles, et panin pagasnikkusse Woofri ja Võimendi, aga madalsagedus jääks nagu pagassi kinni. Ennem omasin sierrat (luukpära) ja seal kostus heli nagu peaks. Kui pagasiruum lahti on siis nagu läheb natuke paremaks, aga pole ikka õige. Taga akna juures on mingisugune auk ka tehtud eelmise omaniku poolt. Woofer on kinnine, peal on Inventerid 4tk. ja ees klaas ja mujalt õhk välja ei saa üldse (woofrid 2*25cm on klaasi taga).
Oleks siis väga tänulik igasuguste soovituste eest.
Kasutaja avatar
gert83
Huviline
Postitusi: 1195
Liitunud: 03.03.2004 18:27 15
Asukoht: Põhja-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas gert83 »

mul sama asi,autos pole madalaid eriti ollagi aga toas lammutab küll :?:
E30 320i coupe manu 400NM
TheJX
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 06.12.2005 07:42 32
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas TheJX »

võimalik, et kast on veidi valede mõõtudega saanud-kasti ja ruumi, milles see mängib, suhe peab olema paigas. Samuti võib viga olla kasti tüübis. Fakt on see, et vastavalt auto kerele tuleks valida kasti tüüp...ning vahest aitab kas see, kui valida elemendile õige suund kätte...st see suund, kuhu poole mängib-salongi või numbrimärgi.

Rohkem ei oska kahjuks hetkel aidata...vajaks natuke rohkem andmeid kasti ning neis olevate elementide kohta. :cool:
And btw, drag racing a BMW is like going fishing with a hooker, it's fun but it's not what you got her for...
NotAnotherDigg
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Ossin endale ka subbaka ja võimu. Sisse ei tulnud midagi, kui pagass lahti siis tegi häält. Viga selles et BMW on liiga hästi vooderdatud ja summutatud. ISe leidsin sellise lahenuse. Arvutasin kasti mõõdud välja ja tegin 2x100mm inverterit mis tulid otse kastist taga aknalauale. Lammutab mis ullu ;)
Kasutaja avatar
Remma
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 21.03.2006 18:54 36
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Remma »

OK! Seda viimast varianti tasub proovida, see tundub kõige loogilisem, aga muidu lahtisel kastil peab olema kõlar suunatud tagatoolile.
Aga mul on originaal kast ja kinnine, ainult inverterist tuleb rõhk, see on vibratsioonsubwoofer.
PEACE!
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

selle asja nimi on "bandbox" :) ja seda toru pikenda tagaaknalauale ;) lõika ilus auk.. peale osta mingi ilus otsik(aknalauale) ja väga viis.. ja bass ka olemas ;)

Algul tõmmas küll meele mustaks, kui pagassi pann ja luuk kinni - vaikus. Siis mõtlesingi kuidas saab bassi lävi : istme, naha, pehmenduse, pleki, vaiba. Siis koitiski et kasti kaks jämedat toru ja otse salongi. Aga mul taob siiski kõlar tahapoole mitte vastu seljatuge. Usun et vastu seljatuge annax paremini ;)
Kasutaja avatar
Remma
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 21.03.2006 18:54 36
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Remma »

Mina sain omal igatahes palju paremaks, aga nuh nüüd peksab tagaklaasi ikka korralikult.
PEACE!
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

hmm,peab sama asja ära tegema vist,mul ka lahtise pagassiga bass hoopis parem...
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

SIIT saate väheke pilte vaadata kuidas ma enda omal tegin ;)
Ja Bass on 5+
Vasta