Kassetihoidja asemel CD hoidja

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Äkki see lihtsalt oleneb millisesse e-baysse end registreerida.. ma olen ka harjunud, et saab mailiga sellised asjad.. :?
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Svenp kirjutas:
Pille kirjutas:hm, lihtsalt sikutades tuleb välja? Ma suts aja pärast stardin, siis uurin mis moodi see sealt välja tuleks. Panipaikasid ei saa kunagi liiga palju olla :D Tnx :)
Jah, kogu kupatus, nr 1 joonisel, tuleb keskkonsooli seest välja kergelt sikutades-pigistades (mingid nagakesed hoiavad). Nr 1 seest käivad 2 kolmest kassetihoidikut samal pôhimôttel välja, natuke mängimist ja vabanevad nagade tagant. Allesjäänud raamile ma tegin papist pôhja ja tômbasin lihtsalt teibiga raami külge. Haamrit ma seal ei hoia, aga kergema pudiga pole mitme aasta jooksul ära lagunenud :cool: Juhin tähelepanu, et me räägime praegu E30 hoidikust, mis muidugi ei välista, et E36le loova môtlemisega midagi meisterdada ei saaks.

tegelesin eile sikutamisega, aga kurivaim ei tahtnud sealt välja tulla. Ma proovin ükspäev valges uuesti (eile pimedas käsikaudu sikutasin). Ehk valges on see pisut tulemusrikkam. Ma loodan, et keegi pole seda super attacki vms kinni liiminud sinna :P
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

aga mina avastasin et minul ei olegi vaja midagi sikutada:) mul polegi mida sikutada:)
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

Minagi tegin sellest endale kaanega laeka. Vaja läks tuub superliimi, tükike pööratud nahka põhja jaoks, teravat nuga(tegelt tüdinesin noaga plastiku lõikumisest ruttu ära ja edasi kasutasin ketaslõikurit). Muide see oli esimesi asju, mis tegin peale autoostu.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Oo, sa kohe nii tubli :) ma ei ole veel mahti saanud seda korralikult uuridagi. Aga isa suurest uudishimust tiris selle kassetivärgi autost välja- järelikult selle kättesaamisega sealt probleeme pole ;)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Vasta