Mingine kolin vms

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Mingine kolin vms

Postitus Postitas Alvar_S »

Autoks 94a 325 E36

Asi juhtus nii,et sõudu ajal tegin akna lahti ja kuulsin mingit kriginat või kolinat ja kui pärast poole maja ees auto seisis siis enam ei teinud seda häält a kui natukenegi gaasi anda siis hakkab see mürgel jälle pihta,et nagu metall käiks vastu metalli või midagi sellist ja see tuleb kapoti alt aga aru ma ei saa millest. :roll:
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Sorry OT pärast aga kapoti all on muidu palju selliseid asju kus metall vastu metalli käib, aga huvitav oleks teada jah mis see täpsemalt on.
E32 750i 220kW :)
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

No nüüd hetk tagasi käisin proovisin uuesti ja kohapeal gaasi andes enam ei tee aga kui sõita siis tekib juba jälle vaikselt ja kui käik välja võtta siis vaba hoo pealt on eriti kuulda. :cry:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

äkki piduriklotsid kulunud... sellepärast ainult sõidu ajal kuulda ongi???
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Ma kontrolliksin igaks juhuks ka rattapoldid üle, äkki tahavad pingutamist saada.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
KappOtt
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 11.08.2005 12:04 44
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas KappOtt »

Rattapolte eriti küll ei usu,aga olnud juhus,kus vaikselt sõites-veeredes tekitas sellist imeliku heli,nagu midagi käiks loperdades millegi vastu,kulunud rooliotsad. Ja asi oligi seda kummalisem,et heli oli küll selline,et midagi nagu loperdaks hullu moodi kuskil,aga tunda seda loperdamist polnud.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Esiotsas tegi imelikke hääli mul kõveraks väändunud pidurikaitse plekk. Auto tagaosas selle pleki kulumisest tingitud käsipiduriklotside lahtipudenemine.
Esiotsas oli krigin, tagaotsas kolin :D
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Nonii sai siis ühe remondimehe juures ära käidud.
Ja viga on vist liiga pingul rihm(sai just vahetatud+2 rullikut)mis omakorda poob sellega mõnda laagrit või siis automaailma avid müüsid mulle ilma määrdetta rulliku.Ning üldiselt see pull hakkab nii 1,5-2tuhande pöörde juures pihta ja mida rohkem gaasi annad seda kõvemaks läheb.Seega ka asi võib siis liiga pingul rihmast või siis rullidest tuleneda? :roll:
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

BuFu kirjutas:Nonii sai siis ühe remondimehe juures ära käidud.
Ja viga on vist liiga pingul rihm(sai just vahetatud+2 rullikut)mis omakorda poob sellega mõnda laagrit või siis automaailma avid müüsid mulle ilma määrdetta rulliku.Ning üldiselt see pull hakkab nii 1,5-2tuhande pöörde juures pihta ja mida rohkem gaasi annad seda kõvemaks läheb.Seega ka asi võib siis liiga pingul rihmast või siis rullidest tuleneda? :roll:
Kui rullikud läbi hakkavad minema peaksid nad rohkem undama või vilisema.
Sõbra Primeral oli põhjaalune kuumakaitse plekk lahti mootori poolt ja teatud pööretel hakkas see vibreerima/summuti vastu käima.
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
Vasta