kompuuter näitab koguaeg et uks lahti!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

kompuuter näitab koguaeg et uks lahti!

Postitus Postitas tfk »

istun autosse sulgen uksed, aga lae tuli ei kustu ära vaid hakkab värelema ja kui auto käima panen hakkab ka kompuuter kellama uks lahti! vahepeal isegi mitte ei värele tuli laes vaid lihtsalt põleb!
Kontrollisin kõik ukse lülitid läbi aga ei miskit:(
siis avastasin veel sellise asja ka kui suuna lükkad paremale sisse siis hakkab ka salongis tuli vilkuma samas rütmis;) aga ainult paremale suund mitte vasakule!
järgmine retk oli mul taha istme alla seal salongi valgustuse relee mis samas rütmis klõpsib kui tuli laes;) panin releele paberi vahele et ta kokku ei saaks minna, sellega sain niipalju et tule vilkumine kadus aga kompuuter ikka kõllab aina!!!!!
Mida küll teha??????


tegemist on e34 525IA 141kw 1991a
Viimati muutis tfk, 01.03.2008 23:57 03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mel76
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 22.10.2006 14:03 16
Asukoht: Jyväskylä

Postitus Postitas mel76 »

Tavaliselt sellise asjaga probleem kuskil halvas massiühenduses.... :roll:
Bmw 520 i 110kw
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

Postitus Postitas tfk »

see ka variant;) aga äkki oskad öelda kus tuleks seda massjuhet otsida?? ma ei kujuta ette mitu massjuhet selles süsteemis olla võib???
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Palun sõnasta oma teema pealkirjas probleem kuidagi lahti.
Sellise pealkirjaga teema ei ole reeglitele vastav.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

mu kupeel olid massi sillad ja plokid vasakul pool esitule taga. aga piisas lanseka peal oleva peajuhtme puhastusest ja teise poldi alla kinnitamisest.
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

Postitus Postitas tfk »

seda pea suurt massijuhet tean? mis on mootori ja kere vahel! aga kas on veel kuskil neid mass juhtmeid mida võiks puhastada??????
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ei usu ma, et see on massi probleem. Kui siis kuskil selle keskluku mooduli juures. E36-l asub see kindalaeka taga, kõrvalistuja jalgade juurest ülesse minnes. Vast saad aru. On selline must karp. Äkki on seal siis mõni massjujhe. Sealt käib läbi ka laetuli ja veel palju muud. Prooviks oleks mul sulle anda see aju. Lüliteid on uksel ka mitu tükki. Ise arvan, et see mis on luku vastuse sees, jamab. Lisaks on tal ju veel lingi juures kah. Võid uurida ka veel seal neid armatuuri alla olevaid juhtmeid, sealt kus on suuna relee. Pane ohukad vilkuma ja vaata kus tiksub, nii on lihtsam ülesse otsida. Minu kirjeldus vastab E36-le. Mul ei ole E34-ja elus olnud ja seal võivad olla erinevused aga keskluku moodulid on neil ühesugused. Tean, sest asendasin selle kunagi omal vanal autol.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

E34 ukse lahtiolekut näitab ainult lukuvastuses olev lüliti. Ukse sees olevad asjasse ei puutu. Moodul, mis seda kontrollib, asub ees kaitsmekarbis (väiksem).
Kui ei ole just M5, siis hoiatatakse ainult juhiukse lahtiolekust (võid proovida sõidu ajal kõrvalistuja või tagumisi uksi avada: mingit teadet selle kohta ei tule!).
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

lukku!!!!!!!!!!!!

Postitus Postitas tfk »

sain siis asja joonde! viga seisnes ikka massjuhtmes!!!!!!! puhastasin ära ja viga kadus ei mingit plõksimist;)
Vasta