Ei saa autosse sisse

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Ei saa autosse sisse

Postitus Postitas 7om »

pmst selline värk et autol sai vist aku tühjaks vms ja puldidst uksed lahti ei tule, aga võti on vist vale vms ei keera üldse(aint süütelukku) eitea kas eelmine omanik vahetas lukke vms aga jah nüüd eitea kuidas sisse saada, võtsin ka suunatule ära ja proovisin sealt pistikust sõbra aku pealt voolu lasta et sgna tööle hakkaks ja uksed lahti saaks aga ei midagi, homme peab vist auto alla ronima ja juhtmed geneka taha panema, aga lihtsalt mõtlesin et teen teema, kas keegi on varem sellise probleemiga kokku puutund ja teab mõnd lihtsat lahendust (lukuabi pidi 1 sekiga ukse lahti tegema aga eiviitsi nagu 600 päris välja käia selle eest)

veel tahaks teada et kui palju maksab lukkude vahetus ja kes teeb? kas mõttekas oleks kuskilt kasutatud lukud osta ja ise külge panna vms? sest suht haige ikka kui aint puldist käivad.
Kasutaja avatar
sips
Huviline
Postitusi: 359
Liitunud: 30.07.2006 16:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sips »

Mis autoga on tegu?
Aga uuri siit ka: http://www.bmwe34.net/e34main/trouble/Locked.htm
Bmw E46 330D
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 7om »

vabandust, unustasin :D autoks e34 91a
dan666
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 07.04.2007 12:50 51
Asukoht: võru

Postitus Postitas dan666 »

vahetasin endal ukselingi ära ja koos sellega ka luku. tundus et see lukk ei käi sealt lingi küljest ära(aga ei tea kindlalt). vahetus minu jaoks väga lihtne ei olnud aga sain hakkama.
BMW 525i e34 141kw
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

dan666 kirjutas:vahetasin endal ukselingi ära ja koos sellega ka luku. tundus et see lukk ei käi sealt lingi küljest ära(aga ei tea kindlalt). vahetus minu jaoks väga lihtne ei olnud aga sain hakkama.
lukk käib lingi kyljest ära ja minu käest saab uued lukud vajadusel e34le :) .
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Kas probleem avaldus külmaga?
Kui sul on varuvõti, siis proovi seda (ilma puldita seega).
Võib olla, et sul on pultvõtmel patarei tühi.
KUI ikka selles viga.
Mul oli sarnane probleem külmade tulekuga.Võti ei keeranud, pultvõtme ega puldiga kesklukustust lahti ei saanud, kuid automakk hakkas tööle(kui lõpuks autosse sain).
Seega aku ei olnud.

Lõpuks taipasin kasutada tagavaravõtit ja töötas kui valatult.
Mul E34 95...
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 7om »

asi pole selles, mul need lukud ei keera sooja ilmaga ka, ja teist võtit ka pole :) ja puldipatarei ka korras peaks olema, aku tühi sest see punane signa tuluke mis peaks vilkuma on kustu...
E34
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Võti süütelukus keerab/keeras ja millal sa autot viimati käivitada üritasid?
Detaile, ehk siis teistel ka lihtsam probleemi tuvastada.
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 7om »

no jopt, esimeses postis ju kirjas ilusti :D


ja auto seisis nädalaega umbes, mistõttu müstika kuidas aku tühjaks sai (kuu aega vana aku umbes autol peal) vbl unustasin tuled sisse vms.
E34
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Sa räägid endale ju vastu - kõigepealt ütled, et eelmine omanik vist vahetas lukud ära(kas siis võti e töötanud üldse peale ostmist ja uksi lahti ei saanud ka siis).
Ja siis ütled, et uksi lahti ei saanud ei enne ega nüüd (kuid tuled jätsid kuidagi müstilisel viisil põlema, et ehk sai aku tühjaks).
Mismoodi sa 91 aasta masinal uksi lahti saamata võtme süütelukku panna ja tuled põlema?
Võlusid?

Ja aku said nädal tagasi vahetatud, ja siis käis vana omanik sul lukke vhetamas?

Loe nüüd oma postitused läbi ja mõtle natuke.
See ka põhjus miks palusin detailselt kirjeldada, mis moodi mis toimus.
Sinu jutust ei saa ju üldse aru.
Kord on ühtemoodi ja siis teistmoodi :mad:
Kasutaja avatar
janno89
Huviline
Postitusi: 709
Liitunud: 07.03.2005 20:53 48

Postitus Postitas janno89 »

Gaia kirjutas:Sa räägid endale ju vastu - kõigepealt ütled, et eelmine omanik vist vahetas lukud ära(kas siis võti e töötanud üldse peale ostmist ja uksi lahti ei saanud ka siis).
Ja siis ütled, et uksi lahti ei saanud ei enne ega nüüd (kuid tuled jätsid kuidagi müstilisel viisil põlema, et ehk sai aku tühjaks).
Mismoodi sa 91 aasta masinal uksi lahti saamata võtme süütelukku panna ja tuled põlema?
Võlusid?

Ja aku said nädal tagasi vahetatud, ja siis käis vana omanik sul lukke vhetamas?

Loe nüüd oma postitused läbi ja mõtle natuke.
See ka põhjus miks palusin detailselt kirjeldada, mis moodi mis toimus.
Sinu jutust ei saa ju üldse aru.
Kord on ühtemoodi ja siis teistmoodi :mad:
no ma ei tea, aga mina sain nii aru et ta ei ole võtmega kunagi uksi lahti saanud, aga puldiga sai ja nüüd aku tühi ning puldist ei saa enam seega lahti.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

janno89 kirjutas:no ma ei tea, aga mina sain nii aru et ta ei ole võtmega kunagi uksi lahti saanud, aga puldiga sai ja nüüd aku tühi ning puldist ei saa enam seega lahti.
Just.
Ma pole oma autol ka kunagi uksi võtmega avanud ... kuigi sõidan iga päev. Müstika ;)
Indrek
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 7om »

Gaia kirjutas:Sa räägid endale ju vastu - kõigepealt ütled, et eelmine omanik vist vahetas lukud ära(kas siis võti e töötanud üldse peale ostmist ja uksi lahti ei saanud ka siis).
Ja siis ütled, et uksi lahti ei saanud ei enne ega nüüd (kuid tuled jätsid kuidagi müstilisel viisil põlema, et ehk sai aku tühjaks).
Mismoodi sa 91 aasta masinal uksi lahti saamata võtme süütelukku panna ja tuled põlema?
Võlusid?

Ja aku said nädal tagasi vahetatud, ja siis käis vana omanik sul lukke vhetamas?

Loe nüüd oma postitused läbi ja mõtle natuke.
See ka põhjus miks palusin detailselt kirjeldada, mis moodi mis toimus.
Sinu jutust ei saa ju üldse aru.
Kord on ühtemoodi ja siis teistmoodi :mad:
eitea kuidas sa kuidas sa küll suudad minu jutule pool juurde mõelda aga asjade lihtsustamiseks kirjutan uuesti:

sõidan autoga ringi - jätan seisma - panen PULDIST uksed lukku - lähen koju - nädala pärast tulen tagasi - enam puldist lahti eisaa, VÕTMEST ka ei saa...
E34
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas BMW POWER »

roni auto alla ja lase vool geneka + otsa peale vool ja teine ots pane - massi ja saadki oma auto uksed lahti loodan et said minu jutust aru edu :D
Bmw sõidurõõm
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 7om »

krt ronisin täna auto alla, aga eileidnud genekalt ei pluss ega miinus otsa... vähemalt altpoolt ei paistnud mingit kohta khju huhtmeid toppida... suht jama värk :cry:
E34
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

7om kirjutas:krt ronisin täna auto alla, aga eileidnud genekalt ei pluss ega miinus otsa... vähemalt altpoolt ei paistnud mingit kohta khju huhtmeid toppida... suht jama värk :cry:
see jämedam kaabel mis genekasse läheb on+ ja miinus pane lihtsalt kuskile kere külge.
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Tee traadist aas, aja ukse ülevalt sisse ja tõmba nupp üles. Üldjuhul kui puldist uksi lukustada, siis nupud kinni ei lukustu nagu võtmega keerates. Ise olen korra teinud nii ja võttis aega see alla 10 minuti. Varu tugevat traati 1m ja hunnik kannatust.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

kui põhjakate all on siis ei saa vist ei genekale ega ka starterile ligi jah :!: kõige lihtsam on jah suurema kruvikeerajaga uks irvakile tõmmata ja traadiga nupp üles tõmmata-ülevalt akna nurgast,mina olen juba paar korda nii teinud kuna mul läheb autol automaatselt signa peale ja olen paar korda võtmed autosse unustanud ;)
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

jargo kirjutas:kui põhjakate all on siis ei saa vist ei genekale ega ka starterile ligi jah :!: kõige lihtsam on jah suurema kruvikeerajaga uks irvakile tõmmata ja traadiga nupp üles tõmmata-ülevalt akna nurgast,mina olen juba paar korda nii teinud kuna mul läheb autol automaatselt signa peale ja olen paar korda võtmed autosse unustanud ;)
huvi pärast küsin et mis autol ja kas jääb pärast näha et kruvikas oli sees?

..kunagi e28 - al sai muidu kruvikeeraja lingi alla ja sealt lahti - ja mitu korda kiiresti sai ilma probleemideta....
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Danil523 kirjutas:
jargo kirjutas:kui põhjakate all on siis ei saa vist ei genekale ega ka starterile ligi jah :!: kõige lihtsam on jah suurema kruvikeerajaga uks irvakile tõmmata ja traadiga nupp üles tõmmata-ülevalt akna nurgast,mina olen juba paar korda nii teinud kuna mul läheb autol automaatselt signa peale ja olen paar korda võtmed autosse unustanud ;)
huvi pärast küsin et mis autol ja kas jääb pärast näha et kruvikas oli sees?

..kunagi e28 - al sai muidu kruvikeeraja lingi alla ja sealt lahti - ja mitu korda kiiresti sai ilma probleemideta....
põhjakatte saab ju alati ära võtta.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

igas olukorras ja kohas ikka ei saa- isegi kui väga tahad... Linnas kahe auto ja äärekivide vahel--- ei kujuta ette- või siis e39- millel see kinni nii et paha hakkab...
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Danil523 kirjutas:huvi pärast küsin et mis autol ja kas jääb pärast näha et kruvikas oli sees?
..kunagi e28 - al sai muidu kruvikeeraja lingi alla ja sealt lahti - ja mitu korda kiiresti sai ilma probleemideta....
E34 saab täitsa niimoodi et ei jää mingitki jälge, aga seda muidugi ainult ettevaatlikult tegutsedes.
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

Kas taga pagasnik ka lahti ei tule ? Kui siiskiavaneb siis lase vool pagasniku pirnide juurest sisse ,kuid jälgima pead testriga (kondroll indikaatoriga) kumb on mass juhe. Kui pagasnik ei avane siis jääb üle numbri tule valgustusest vool sisse lasta. Lase väheke sellel seista mõned minutid ja puldist lahti. Mina sain kunagi oma autose nõnda sisse.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

kruvika metallosa tee isoleeriga üle siis ei kriibi värvi,väänata tuleb ülevalt akna nurgast seal kõige kaugem nurk,ja seega kõige ohutum ;)
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ma siin mõtlen, et kui lasta näiteks numbritulest vool sisse, siis peab ka tulede lüliti olema sisse lülitatud. Muidu jõuab vool ainult lülitini ja sealt edasi on katkestus. :roll:
Aga lihtsaim lahendus on vast siiski kangutada ukse serva vähe eemale ja traadiga tirida nupp üles, kui pole muidugi topeltlukustus peal.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

signa puldist ei tohiks topeld lukustus minna. Kui on lastud signa eraldi paigaltatud. Minuomal näiteks ei lähe topeld lukustus signast peale.
Aga ootame ära mis ta kostab taga pagasniku ja võtme vahekorra suhtest kas nad klapivad.Taga pagasniku valgustus ei sõltu salongis paiknevatest lülititest. Ennem kui asuda klaasi kallale!
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ma rääkisin just numbritulede teooria kohta, mis on teatavasti seotud parktuledega ja sellest olen teadlik, et pagassivalgustus on eraldi ja selle kaudu saab voolu sisse.
525 TDS´a EXECUTIVE
7om
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 06.11.2007 16:51 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 7om »

niisiis lõpuks lahendus käes, elektriga eisaanud, aga tänud nendele kes muukima õpetas :D inimesed vaatasid nats kahtlaselt kes mööda kõndisid, aga suva vähemalt uksed lahti :D

järgmine küsimus oleks see, et miks pmst uus aku läks pea vähem kui nädalaga tühjaks, vana akuga oli nii et see läks ühe päevaga tühjaks niiet kui võtit keerata ei teinud starter klõpsugi aga vähemalt kesklukk ja elektriaknad toimisid... ise ei jaga eriti elektri asjandusest midagi niiet on äkki mõned põhi asjad mida kontrollida...

lisan veel seda, et hiljuti sai autosse makk sisse pandud, ja sõber ühendas seal mingid juhtmed nii et siis kui süüde väljas siis ka makk mängiks, võibolla sellepärast aku läheb tühjaks, kuigi ta selle heli värgiga suht kursis ja ütles et enamustel nii ühendatud ja see ei peaks mõjutama midagi...

:|
E34
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

7om kirjutas:niisiis lõpuks lahendus käes, elektriga eisaanud, aga tänud nendele kes muukima õpetas :D inimesed vaatasid nats kahtlaselt kes mööda kõndisid, aga suva vähemalt uksed lahti :D

järgmine küsimus oleks see, et miks pmst uus aku läks pea vähem kui nädalaga tühjaks, vana akuga oli nii et see läks ühe päevaga tühjaks niiet kui võtit keerata ei teinud starter klõpsugi aga vähemalt kesklukk ja elektriaknad toimisid... ise ei jaga eriti elektri asjandusest midagi niiet on äkki mõned põhi asjad mida kontrollida...

lisan veel seda, et hiljuti sai autosse makk sisse pandud, ja sõber ühendas seal mingid juhtmed nii et siis kui süüde väljas siis ka makk mängiks, võibolla sellepärast aku läheb tühjaks, kuigi ta selle heli värgiga suht kursis ja ütles et enamustel nii ühendatud ja see ei peaks mõjutama midagi...

:|
Igakord unustad maki mängima? mu aruston see süsteem tobe:). Ikka siis peaksid asjad käima minema kui võtit natukese keerad :)
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Kui aku tühi on, siis võti avab ainult kõrvalistuja ust ja nii, et hoiad linki üleval, keerad võtit paremale-vasakule-paremale.
Vasta