K: Mis juhtmed ma valesti yhendasin (e28)?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

K: Mis juhtmed ma valesti yhendasin (e28)?

Postitus Postitas Gerrit »

lugu minu e28-st:

paar paeva tagasi viidi makk oosel autost, juhtmed naks labi ja uks oli hommikul irvakil.

m6tlesin siis et panen vana hea kassetika autosse tagasi, on (loodetavasti) vargakindel ja ei hakka vaikuses igav ka.

yhendasin siis k6ik otsad ara, mis seal taga olid - esik6larid, tagak6larid, massi, ja toite ja mingid paar juhet veel.

aga juhtus nii:

-kesklukk ei toota
-see tulede summer hakkab karjuma, kui keeran maki kinni
-armatuuris hakkas see tulede virvarr p6lema taas, mis on seal oilservise ja inspectioni all on. (enne oli seal vaikus)


yldiselt laks vist mingi vaike asi valesti, aga kuna k6ik toimib, ja kaitsmeid ei lennanud, ja tossu kuskilt ei tulnud, siis ma rohkem ei ole syvenenud ja ilmselt ei oskagi syveneda.

oskate midagi oelda?
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

ühendasid tulede otsa maki massi?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

hmm

Postitus Postitas Gerrit »

patrik kirjutas:ühendasid tulede otsa maki massi?
see pole v6imatu, kuna ma olen ju "proff". Aga ma yhendasin ainult need juhtmed, mis olid ka enne yhendatud, yhes puntras nad koos olid. kas see tulede juhe on seal seoses sellega, et v6tmest saab maki sisse valja? (sina patrik seda mulle kunagi tegid ju:)
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

see on maki valguse jaoks
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

järg jutule

Postitus Postitas Gerrit »

to be continued...

alguses eriti ei viitsinud süveneda sellesse asjasse, kuna teadsin, et peagi peaks nagu uue auto saama. siis aga hakkas see jama närvidele käima, et kesklukk ei tööta, ja muud asjad nagu valesti veidi ühendatud on. mõtlesin et proovin veel oma elektriku tarkusi. proovinud siis kõik variandid läbi, ei kadunud see pull ära. siis võtsin tangid, ja naks naks, ühendasin maki lahti, et asi oleks selles seisus, nagu alguseski...st siis kui midagi pole juhtmete küljes, siis ei saa ka midagi valesti olla, ja kõik peaks toimima. aga võta näpust...

kell enam üldse midagi ei näidanud...paar tuld hakkas veel vilkuma armatuuris ja mis viimase tilga karikasse kallas, et see **** tulede summer oli kogu aeg peal. ei aidanud midagi, kuna oli vaja ruttu naine linna viia, siis käsi armatuuri alla ja raks see summer minema. nüüd kannatas sõita, aga ma ei saa aru, kas on ikka mingi juhe ühendamata, või keerasid need makivargad midagi p-----e?

üldiselt ma ei hakanud sind patrik tüütama, kuna mul uus auto silmapiiril, aga milles asi on, aru ma ei saa siiani.....
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kaitsmed terved?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

Postitus Postitas Gerrit »

patrik kirjutas:kaitsmed terved?
terved, mu arust.

ma helistan ette ja astun ykspaev labi, usun et asi on minu rumaluses, aga selleparast tahakski asjast aru saada.
Vasta