vesi salongi põrandal

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
helks
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 23.08.2004 13:05 25
Asukoht: Põlvamaa

vesi salongi põrandal

Postitus Postitas helks »

küsimus, siis selles kas säält kuskilt käigukasti ja kere vahelt võib vett sisse lasta. põrandakate tundub säält keskkonsooli juurest märg olevat.
ja kui salongi radikas katki oleks siis kaoks jahutusvedelik vist pikka peale ära aga erilist vedeliku kadu pole.
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

minu e30 bemmil tuli sealt ülevalt kus need ribid on ja seal all on mingid kanalid ja need olid umbes. Vesi tungis sealt ülevalt kuidagi salongi. Aitas see kui puhastasin kanalid ära ja enam ei tule
helks
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 23.08.2004 13:05 25
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas helks »

sellise variandi peale ma ei tulnudgi.
aga ikkagi kuda põrandakate keskkonsooli juurest märg on just käigukangi juurest kõrvalistuja poolel
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
kiire-lauri kirjutas:minu e30 bemmil tuli sealt ülevalt kus need ribid on ja seal all on mingid kanalid ja need olid umbes. Vesi tungis sealt ülevalt kuidagi salongi. Aitas see kui puhastasin kanalid ära ja enam ei tule
Ilmselt kuulub see teema E30 puhul juba KKK (FAQ) hulka. Kas keegi oleks nõus puust ja punaselt kirjeldama, kust ja kuidas need kanalid seal lähevad. Mul ka kaasal varbad märjad vihmase ilmaga.

jJanno
exTouring
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

jjanno kirjutas:Tere
kiire-lauri kirjutas:minu e30 bemmil tuli sealt ülevalt kus need ribid on ja seal all on mingid kanalid ja need olid umbes. Vesi tungis sealt ülevalt kuidagi salongi. Aitas see kui puhastasin kanalid ära ja enam ei tule
Ilmselt kuulub see teema E30 puhul juba KKK (FAQ) hulka. Kas keegi oleks nõus puust ja punaselt kirjeldama, kust ja kuidas need kanalid seal lähevad. Mul ka kaasal varbad märjad vihmase ilmaga.

jJanno
Olen sama meelt keegi võiks tõesti puust ning punaseks teha...Mul kah mõlemat mattid eest märjad E30 nel.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
helks
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 23.08.2004 13:05 25
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas helks »

põhjuseks võib ka auk olla põhja all aga mul on augud kinni pandud ja sealt see imestuski et matt on ikka märg.
hea oleks jah kui keegi seda kanalite puhastust kirjeldab aga, kui ei siis tuleb ise asi käsile võtta kui aega saab
Kasutaja avatar
Arvo T
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 25.11.2003 23:05 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arvo T »

põhjuseks võib ka olla ummistunud katuseluugi äravoolu voolikud,torud
puhastada õnnestub neid luugi nurkades olevatest avadest.
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

äkki tuleks kontrollida salongi radiaatorit????????
Kristjan
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 30.10.2002 19:26 49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan »

ei usu salongi radikal on torud vasakul pool... kui just radikas ise katki ei ole :roll:
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

luugi nurgad vaata üle. Ise avastasin kunagi nii probleemi et vihmaga hakkas midagi pähe tilkuma. Suvel sai katuseluuki kasutatud ja mingi praht läks sinna avade ette ja kinni nad olidki
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

e30-ne kerede puhul paar kiiret viidet
Kapott lahti > aku kõrvalt läheb juhtmepundar salongi, sellest omakorda paremal:

Pilt

Lihtsalt eemaldatav kummijullats, mis on igasugusest kõntsast ummistunud - puhastada, pesta või mis iganes - ja tagasi panna.
Aga ennem soovitaks samal poolel ka eemaldada õhuvõtu ava eest ilurest ja ka seestpoolt "lõga" ära koristada.

Kes korralikum on see eemaldab ka teise iluresti (kojamees maha jne) ja puhastab ka sealt kogu sodi ära, jälgides just nö veekanalile jäävate "tammide" juures augukeste mitteummistumist.

Kui see töö on tehtud siis ei tule salongi vett läbi salongiventilaatori kasti, kui suur vihm ja äravoolu ei ole siis vee tase seal õhukanalis tõuseb ja s-v kasti alumine äär pole just kaugel.

Kui pedaalide juures sein märg peaks ka kontrollima (mõõdikute ja roolisamba all oleva) katte kinnitust kere külge, selline kahvli moodi vidin, et ega seal pole roosteuss oma töö juba ära teinud - keevitada vaja.

Ehk oli abi!

Aga kui märgade ilmadega rattakoopast vesi salongi immitseb - ka keevitada vaja.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Vasta