Ülekuumenemine

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
Simsa525
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 05.09.2004 23:30 57
Asukoht: Tartu-Võru-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Simsa525 »

antoshka kirjutas:Tõstan seda teemat uuesti. Mootor M20B20

:?:
Termosidur on vahetatud, tosool on vahetatud aga mootor ikka läheb kuumaks, nüüd ainult tühipööretel. Millles võib põhjus olla?

Mõtlen et süsteemis õhk on jäänud kui vahetati tosooli, aga kuidas sellest lahti saada?
Äkki siis juba termostaat ei funktsi...?
E34, 535i, 155kw
E39, 525tds, 105kw
Nissan Primera 2.0d 55kw
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

M20B20 on termostaadi korpuse peal kruviklapp mille kaudu õhk välja lastakse, salongiküte peab põhja keeratud olema, termostaat lahti soendatud ja siis veel oli vaja vist 5 minutit 3000 pöörde juures tuuritada enne kui kruvi lahti keerama hakkad. edasi pead ühtlase joa sealt saama.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Priit_P
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 01.07.2004 12:22 30
Peamine sõiduk: 545 e60
Asukoht: tln

Postitus Postitas Priit_P »

Nu kirjutas:pole omal küll ajalehega testinud aga kuumalt käib sama vabalt ringi kui külmalt. kas mul võib see õliga parandatud sidur olla?

igatahes ülekuumenemisega rohkem pole probleeme olnud
Mul töötab õliga parandatud sidur korralikult juba neljandat kuud, suvel mingeid probleeme ei esinenud, isegi ummikus mitte.
Peale sõitu mootor seisma jätta käib mul ka ventikas suht lihtsalt ringi, töötempil töötava mootoriga aga naljalt ei peata teda enam. Ilmselt sidurdamisel on peale temperatuuri mängus veel tsentrifugaaljõuga õli pressimine mingitesse kanalitesse vms.
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

Kuna vahetasin endal kindlusemõttes ka siduri ära siis jäi vana üle
järvevana ummikutes ei kuumenenud auto veel üle nii ,et kellel häda kääs
või tahab ise seda õliga parandamist proovida aga kardab endaoma täitsa ära lõhkuda. siis annaks tasuta ära.
Tööpäeviti sõidan mööda linna ringi. Nii ,et kellel huvi on helistagu. 51 52 682
Vasta