Kütuselisandid

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Kütuselisandid

Postitus Postitas marek320 »

on kellelgi kütuselisandiga pistmist olnd, kas tasub üldse seda sisse kallata, on tast mingit kasu ka?
Kasutaja avatar
userxxx
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 20.05.2004 19:08 11

Postitus Postitas userxxx »

Auto24 foorumis on mingi mega pikk teema XADO lisandist mis mingi venelaste toodang, välja aretatud sõjatööstuse jaoks, üks disla vend haipis seda seal kõvasti, tühikäiku olevat tulnud 2 korda vähemaks reguleerida sest mootor hakkas naa libedalt jooksma, iseasi kas nüüd seda juttu päris uskuda tasub.
Samas eks igasugu keemiat mõeldaks välja, kui asi päris 99 eequne potska pole siis võib vast uskuda ka, et seal sees midagi peale tavalise õli ka on.
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

Huvitav mille lisantid ta mõtles kas diisli või bensu. Kasutaja nime järgi vist bensu :?:
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

mõtlesin tervikult lisandeid, ise sõidan jah bensiiniga
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kas XADO mitte õlilisand pole?
Ma ei saagi aru, mida peaks bensule veel hulka segama? Peale niiskuse eemaldite (mis on piiritus) ja pihustite puhastusaine.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

diislile aastaringselt abx kahetaktilise õli ;)
Kõigepaerem lisand, määrib pumpa ja pihustiotsasi.
olen ka kuulnud, et pannakse bensukatelegi.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

ise olen xadot kasutanud ja negatiivset ei täheldanud. Tühikäiguga bensiini puhul tuli küll tühikäiku maha kerada ,ja 500 peal tötas ka väga ilusti.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Viltsil õigus nagu alati.
Diislitele see kahetaktilise õli paha ei tee.Bensukateel samuti..Ainult bensukateel tuelb panna pisut vähem.Muidu hakkab tossama.
Mina olen pannud 100 liitri kütte peale 0,5 liitrit 2 taktilise õli..

Olen kasutanud kah muid lisandeid nagu need siin all oleval pildil.

Pilt

Seda DIESEL LUBRITSANTi kasutasin ma töö juures oma tehnikas ning sealt on kah nagu kogemus selle asjaga jäänud.Ja kui eelmien aasta ostsin omal ediisel BMW siis sela kah sai seda kasutatud.See 2 liitrine pudel on 3000 liitri kütuse jaoks.Aitab ära hoida kütuse külmumist määrib pumpa ning pihusteid ja neutraliseerib vett. Ainuge eba mugavus kasutamisel on see et peab seda doseerima alati täpselt ning seda saab teha ainult süstla abil..
Seda BIS BIOLISANDIT tõi mulle üks tuttav paaril korral ning ma ksutasin seda oma E30 diisli peal.Kui seda kasutasin hakkas masin nagu nattuekne pehmemalt tööle.Polnud seda suurt pumba müra.Hea määriva toimega.

Üldiselt kõik lisandid on oma moodi head.Ainuke asi on selles et mitte ühtegi lisandit ei soovitatta segada teisega.Võib juhtuda ootamtu reaktsioon mis ei too head.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

userxxx kirjutas:Auto24 foorumis on mingi mega pikk teema XADO lisandist mis mingi venelaste toodang, välja aretatud sõjatööstuse jaoks, üks disla vend haipis seda seal kõvasti, tühikäiku olevat tulnud 2 korda vähemaks reguleerida sest mootor hakkas naa libedalt jooksma, iseasi kas nüüd seda juttu päris uskuda tasub.
Samas eks igasugu keemiat mõeldaks välja, kui asi päris 99 eequne potska pole siis võib vast uskuda ka, et seal sees midagi peale tavalise õli ka on.
Xado kohta saab lugeda siit..
http://www.xado.ee/faq/index.htm
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kütuse lisandeid võib julgelt kasutada, kuid kindlasti mitte ülepingutada- loe pakendilt juhiseid :D

aga see on tõsi, et erinevaid mitte koos kasutada ja soovitav kasutada ka ühe tootja valikut :!:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Joel_H
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 05.08.2003 10:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Joel_H »

Kui siin juba bensulisandite kohta jutt on, siis küsiks kas keegi teab, kust Tln linnas on võimalik osta MOTUL tooteid (huvitaks just kütuselisandid) ?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Joel_H kirjutas:Kui siin juba bensulisandite kohta jutt on, siis küsiks kas keegi teab, kust Tln linnas on võimalik osta MOTUL tooteid (huvitaks just kütuselisandid) ?
Ma ei tea neil suurt mingeid lisandeid peale Fuel System Cleaneri. Ja kuna tegu ei ole bensujaamakaubaga, siis osta saab neid kahjuks ainult kahest kohast (tänase seisuga):
http://www.amperracing.ee (ära lase ennast Comma logost heidutada!)
http://www.carmus.ee/motul.htm
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

a kas kellelgi on seoses kütuselisandi lisamisega probleeme tekkind?, kuulda on olnd et see pesevat paagist igasugu prahi lahti ja lõppkokkuvõtteks hoopis ummistab kuskil midagi ära ja tuleb kulukam remont ette võtta.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

marek320 kirjutas:a kas kellelgi on seoses kütuselisandi lisamisega probleeme tekkind?, kuulda on olnd et see pesevat paagist igasugu prahi lahti ja lõppkokkuvõtteks hoopis ummistab kuskil midagi ära ja tuleb kulukam remont ette võtta.
see kulukam remont on sul siis bensufiltri vahetus?
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Homme teen pildid lisandist mida tasub talvel diislile lisada, ise olen seda kasutanud kolm aastat ja hakkasin kasutama peale seda kui kütte paksuks läks.
Mercedes EQS 450+ 2022
Diiler
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 31.08.2004 23:59 34
Peamine sõiduk: 530 XI

Postitus Postitas Diiler »

Olen Kasutand edukalt STP tooteid. Nii bensu lisandit, kui ka mootori pesuainet. Viimast ei soovita nõrkade tihendite puhul.
www.stp.com

Ja võid chekata ka www.x1r.com. Seal NAsa tooted....
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Mina ja esivanem oleme juba aastaid edukalt kasutanud STP mustas pudelis Fuel Injector Cleanerit, hind alla 60 kr. Üks pudel paagi kohta >5000 km tagant. Hea kui enne pikemat otsa sisse valada.
Kasutaja avatar
Aivar
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 28.03.2004 15:43 10
Asukoht: Tallinn - Viimsi

Õlilisand STP...

Postitus Postitas Aivar »

STP on hea. :)

Olen õlilisandit (mootor 2,3 -85) kasutanud ja tõesti: hommikused käivitused on kiiremad ning linnasõidul on asi erksam (vähem benakulu). Täitsa tõsi!

Kui hiljuti (olen varem kasutanud tesistel mootoritel) püdsin alanenud õlitaset veidi kompenseerida - Ca 0,5 liitrit, siis auto muutus tsipa erksamaks, õli juurdekulu - lisavalamine muutus ka tunduvalt harvemaks.


Mootor on (s.n. järgi 220K km, aga arvan asja ligi 300K km sõitnud olema). :)

Kui suurt õlikulu pole, siis võib olla kasu natuke küll!
truumu

Postitus Postitas truumu »

päris paljud autod olen selle vahendiga heaks saanud:
http://www.kleenflo.com/695~1.htm
igaks juhuks pole mõtet vahendit kasutada, ainult siis, kui häda käes(pihustid, "i " ei tööta korralikult)
üks Sierra tuli peala otsas, tühikäiku polnud
5 min. vahendiga kõrgema pöördega tühikäiku(2500-3000rpm) ja auto sõitis ise minema
Kasutaja avatar
breakable
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 21.01.2007 20:52 04

Postitus Postitas breakable »

truumu su link ei tööta, äkki annad selle vahendi nime...
truumu

Postitus Postitas truumu »

Pilt
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Kleen Flo tundub üldse päris asjalik üritus. Neil on ka kütte hangumise vastu üsna tõsine vahend, mis on 500ml plekist nõus ja seda doseeritakse 1200 liitri kütuse peale. Omal täiesti kogemus kui pakase ja külma tuulega hangus küte ära ning selle vahendi lisamisel sai mõne aja tühikäigul töötamise järel jälle muretult sõita.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Postitus Postitas ändi »

Viljar kirjutas:diislile aastaringselt abx kahetaktilise õli ;)
Kõigepaerem lisand, määrib pumpa ja pihustiotsasi.
olen ka kuulnud, et pannakse bensukatelegi.
bensukale kütte sekka kahetaktilise õli :shock: ?kui teepeale jäänud metsamehed oma sierra paaki saebentsu kallavad siis ok aga mulle ja kindlasti ka paljudele teistele ei tuleks mõttessegi oma auto paaki kahetaktilise õli kallata.
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

keegi oskab soovitada bensiinijaama või poodi kus on kleen flo toodete suur valik...
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Oli kah plaan siin mingit kütusesüsteemipuhastit sisse valada, aga see pudel läks 80L peale ning hetkel pole ressursse, et vastavat kogust (isegi poolt :P) sisse valada.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

noo saab ka ju nii et pool paaki ning pool pudelit või veerand paaki ja veerand pudelt !! :)
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

MuiduMees kirjutas:noo saab ka ju nii et pool paaki ning pool pudelit või veerand paaki ja veerand pudelt !! :)
joh kirjutas:hetkel pole ressursse, et vastavat kogust (isegi poolt :P) sisse valada.
Ja noh, veerandi kaupa.. ma parem ootan helgemaid aegu ;)
Volum
Huviline
Postitusi: 3948
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Kütuselisandid

Postitus Postitas Volum »

a kui lisada seda 2taktilist õli disladele, kas väga tossama ei hakka? :mrgreen:
Buumer Auto / 56826000
Vasta