E34 enam käima ei saa

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
zaazk
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 08.10.2004 00:20 50
Asukoht: Tallinn

E34 enam käima ei saa

Postitus Postitas zaazk »

Lugu järgmine, et oma teadmist mööda sai mul masinal bensiin otsa, et hakkas vaikselt jupsima ja välja ta surigi lõpuks. Tean kindlalt, et bensiin oli peagi lõppemas, tõin bensukast 10 liitrit, panin sisse, käivitan, lubab minna, korra läheb käima ka, aga käima ei jää. Jamasin nii mitu korda, siis nagu ei tahtnud enam üldse käima minna, mõtlesin, et äkki täis nüüd, võtsin küünlad maha, olid täitsa ok need, panin tagasi, aga ikka sama jama. Korra läheb, aga käima ei jää, kas bensupump ei tõmba bensu üles, või on nüüd õhk vahele jäänud kuhugi või mis?? Käima ka tõmmata ei saa, kast on automaat. :? Siis veel, et bensupump ka mul masinal undab kogu aeg peaaegu, et kas pump või kütusefilter hakkab omadega otsa saama? Ja kui ma süüte sisse keeran, kas bensupump peaks sellist sirinat ka tegema korra, tean et kunagi 190 MB-l oli küll nii, praegu igatahes ei kuule ma midagi, kuid kui korra käima läheb, siis pump hakkab undama küll. Ühesõnaga, kuidas ma ta nüüd omal uuesti käima saaksin? Krt, see on see, kui paak tühjaks lastakse, enam küll sellel juhtuda ei lase. :evil:
Aga jah, käima tahaks teda saada nüüd????
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Pane veel bensu jurde. Mul aitas. 5 liitriga ei läinud, tõin 20 lisaks, siis läks. Miks nii oli, ei tea.
Kasutaja avatar
zaazk
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 08.10.2004 00:20 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas zaazk »

....hmmm
ma panin 10 litra sisse, lubas algul ilusti, a nüüd ei taha enam üldse käima minna. Tegelikult arvan, et kütusefilter pees mul nüüd, tõmbas paagist selle "sita" ülesse ja see nüüd umbes. Vaatan, võtan maha, ostan uue vahele, vaatab pihusteid ka, panen bensu ka veel juurde ja proovin uuesti. Usun, et peaks õnnestuma siis :)
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Äkki andis bensupump saba :roll: Oli enne äkki juba natu kehvake ja nüüd jäi veel kuivaks ja ongi jama käes.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Seda juttu olen ma väga palju kuulnud, et paaki ei tohi tühjaks sõita, tõmbab "selle sita" kütusefiltrisse. Ma väga kahtlen, et paagis bensiinipeal pidevalt mingi saastakord ulbib. :D Aga mine tea.
Kui mul paak tühjaks saab, siis pärast tankimist sõitma hakates jõnksutab ikka mitu kilomeetrit, enne kui normaalselt liikuma hakkab. Päris seisma õnneks ei jää.
Kasutaja avatar
zaazk
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 08.10.2004 00:20 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas zaazk »

ärge jamaga, ma ei taha mõeldagi uuele bensupumbale, see maksab ju ilgelt.. :? igatahes on kuulda, kui käima korra läheb, et siis ta mul undama hakkab (undab kui töötab, olen kuulnud, et hakkab midagi läbi minema siis????), et pump peaks siiski töötama, loodan, et ikkagi on ainult filter. a no ega ma enne teada ei saa, kui asjad ära teen.
loodan parimat omale.
aga on siis nii, et kui pump ka kuivaks, et siis see pees??
aga kui filtri maha võtan ja sealt läbi puhuda proovida, saab ka selgust ju, kas on umbes või mitte?
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

Siis veel, et bensupump ka mul masinal undab kogu aeg peaaegu

No see on ju vastus su küsimusele.
Kui ta sul ennem ei unnanud ja nüüd undab siis on pees; Ega bensupumbad pole mõeldud kuivalt töötama.
Kui ta sul ennem undas samamoodi, siis võib viga mujal olla.
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Kasutaja avatar
zaazk
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 08.10.2004 00:20 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas zaazk »

..eiei, väljendasin vist valesti.
Et ta undas mul ikka enne ka, vahest harva kui ei ole unnanud, a muidu ikka kogu aeg unnanud jah..
lihtsalt lugesin siin foorumis kuskilt, et kui undab siis, kas bensupump hakkab läbi saama või kütusefilter läbi, aga ei pidavat alati paika pidama see.
no iagl juhul, vahetan algul filtri ära, panen bensiini veel paaki juurde ja vaatan, mis siis edasi saab, läheb käima või tuleb pumba kallale asuda.
mis uus bensupump ka muidu maksab?? :shock:
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

kasuta otsingut sest siin kuskil jäis sil,a ,et pumpasid taastatakse ja antakse ka garantii. Hind oli vist 1.k.
uue hind kuskil 3.k.
serxx
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 04.06.2004 14:13 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas serxx »

Kaidos kirjutas:Pane veel bensu jurde. Mul aitas. 5 liitriga ei läinud, tõin 20 lisaks, siis läks. Miks nii oli, ei tea.
Mul bensumõõdik ei tööta ja seetõttu 3L kanister koguaeg igaksjuhuks kaasas.
Kui paak tühjaks saab ja selle sisse kallan, tõmbab alati ilusti üles, seega ma usun, et selles ei tohiks probleem olla, et ei saa kätte.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

just ostsin omale UM-ist e36 325i-le uue bensupumba 2000 eeku ei usu et e34 ta nüüd oluliselt kallim on. ja kui otsid on ju ka B varuosi täiesti olemas. aga jah unnata ta nüüd küll ei tohiks korras bensupump sumiseb vaikselt.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

kalju kirjutas:just ostsin omale UM-ist e36 325i-le uue bensupumba 2000 eeku ei usu et e34 ta nüüd oluliselt kallim on.
Sõltub mootorist. Minu oma oli 3500.-
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
zaazk
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 08.10.2004 00:20 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas zaazk »

Nii.. sain oma masina nüüd uuesti käima ja tänud oma kuldsete kätega vennale. :D
Asi oli ikkagi selles, et ei saanud bensiini kätte ja läbi ei olnud ükski asjandus, pump oli nii kuiv, et ei tõmmanud enam paagist bensu üles.
Sai siis nats lammutatud ja uuritud, veel bensukast 10l juurde toodud ning suuga koos süüte keeramisega bensiin üles tõmmatud. Arvasime juba küll isegi, et pump pees, bensu ei tule, aga haisu ajab ja küünlad peksis märjaks, kuid peale pikemaid mõtlemisi ja proovisime sai siiski kõik toimima.
Usk ei lubanud loobuda.... :lol:
Vasta