mure e30 325i-ga, aastaks 89

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

mure e30 325i-ga, aastaks 89

Postitus Postitas Kontson »

Tere foorumlased, soovige mulle õnne uue bensupumba ja aku puhul. Nali naljaks, aga lugu ise on kergelt öeldes häiriv. Kuna vana bensupump andis otsad, siis täna sain hommikul kätte uue Boschi pumba. Ühendasin kõik ilusti ära ja annan tuld...ei midagi. Ringi käib, aga ei luba midagi. Proovin veel ja veel ja veel ja veel... Käeparast on võtta paar sõpra, kes auto aitavad ühte garaazi saada ja seal saame käed külge panna. Vaatame üle kas mootor kütet saab, kõik korras. Piip annab sädet, kõik paistab korras olevat. Käima ikka ei saa. Ise jõudsin järeldusele, et äkki on viga ajus, sest kahtlus on, et sissepritse ei toimi, kuna küünlavõtit polnud ei saanud ka sisse vaadata. Ma väga hea meelega lööks käega ja lohistaks auto kuskile töökotta ja laseks asjatundjatel üle vaadata, aga hetkesaldo püsib 2 krooni peal, seega jääb see nädalaks-kaheks ära. Kui kellelgi on väärt nõuandeid milles viga võib olla, siis olen suur kõrv.
ette tänades
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

oled sa kindel et pumbas oli viga. kes diagnoosi pani?
selle auto käivitusprobleem lahendatakse kuni 20 minutiga, muide.kui ei ole mehhaaniline viga või mitu asja spetsialistide poolt v..u keeratud.
peab olema kütet sädet ja voolu lihtsalt
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

tänan, et võtsid vaevaks vastata. vana pump ei hakanud ka eraldi toite pealt tööle ja sõidu ajal lülitas end lihtsalt välja. Pidi väheke kopsima ja siis sai jälle elu sisse. Lõpuks aga ei aidanud kopsimine ega palvetamine. Oskaksid sa mingi orienteeruva summa öelda millega ma võiks arvestada kui tahan kasvõi teada milles probleem seisneb ja kes seda teeks? Kuna auto seisab Mustamäel tipi ringi juures, siis oleks hea kui kaugele ei pea vedama
truumu

Postitus Postitas truumu »

patrik kirjutas:peab olema kütet, sädet ja voolu lihtsalt
+ säde õigel ajal
Mart_R
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

truumu kirjutas:
patrik kirjutas:peab olema kütet, sädet ja voolu lihtsalt
+ säde õigel ajal
emm... õhku on kah vaja :D
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kohaletulek+diagnoos+võimalusel korda= 350-500kulli
aku peab olema elujõuline või peab olema võimalus kõrvale või ette sõita
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta