probleem auto uimasusega

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

probleem auto uimasusega

Postitus Postitas Rain »

äkki keegi oskaks anda n6u miks on autol t6mme nii kuradima vilets et diisliga teeks ka ära vist. Vahetatud on kyynlad, k6ik tihendid mootoris ja 6li. Ma ei tea enam mida teha. Täiesti jama värk.Diagnostikat ka ei saa teha öeldi et ainult teeninduse rida. A no -85 aasta bmw 520 pärast ka ei hakka ju nüüd kohe tallinnasse s6itma.Seal nigunii nii kirved hinnad, äkki saaks mingi teise nipiga.
group
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 20.02.2004 19:41 15
Peamine sõiduk: BMW E30 Touring
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas group »

vaheta bensujaama.
truumu

Re: probleem auto uimasusega

Postitus Postitas truumu »

Rain kirjutas:Diagnostikat ka ei saa teha öeldi et ainult teeninduse rida. A no -85 aasta bmw 520 pärast ka ei hakka ju nüüd kohe tallinnasse s6itma
:shock:
ei saanud eriti pihta...
UM nüüd vaevalt sellist masinat diagnostikasse võtab...
minu andmete kohaselt neil seal üldstendi(nagu näiteks FSA560) polegi, suhtlevad ainult läbi aju, ehk siis uuemate autodega
ma võin muidugi ka eksida, kuid mõned sellised on mulle testi tulnud, kes pole esindusse pääsenud...
kus ja kes ütles, et diagnostikat teha ei saa?
millele siis seal saab? Ladale või ?
aga tõmbe suhtes:
kontrolli rihmamärgid üle
süüde paika(24* 3000rpm juures ilma vaakumita jagaja küljes)
ülevaatuspunktis lase gaasid üle mõõta(tühikäigul ja 3000 rpm)
siis vaatame edasi...
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rain »

no mulle öeldi sellist asja Kagu Sellis Võrus. Seal öeldi et saavad teha ainult uuematele mudelitele ja bmw ei pidavat oma andmeid avaldama sellepärast ei saa nad ka diagnostikat teha. Äkki saab Tartus teeninduses abi.Ja süüde peaks ka ikka korras olema sest tuli just remondist.
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Re: probleem auto uimasusega

Postitus Postitas Sander »

Rain kirjutas:äkki keegi oskaks anda n6u miks on autol t6mme nii kuradima vilets et diisliga teeks ka ära vist. Vahetatud on kyynlad, k6ik tihendid mootoris ja 6li. Ma ei tea enam mida teha. Täiesti jama värk.
Tere, mis vahet kas sul on õli ja tihendid vahetatud mootoril või pole? Minekut see ei mõjuta, miks üldse tihendid vahetati? Kas tehti mootorile kapremont, vahetati kõik kulund osad+ tihendid? Või mootor lihtsalt leemendas õlist ja oli vaja teha tihendi vahetus? Kas tõmme oli vilets ka enne tihendite vahetust? Või muutus minek viletsaks peale tihendite vahetust (ja mingite muude tööde tegemist?).
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Kasutaja avatar
Raiki
Huviline
Postitusi: 600
Liitunud: 16.10.2002 20:52 36
Peamine sõiduk: BMW X5 xdrive45e M sport
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Raiki »

kui sulle huvi pakub siis tartus UNITED MOTORSI elektrik on mul hea sõber
võin tema numbri anda
ma arvan et tema saab sind kindlasti aidata ....
BMW M535 E28
BMW 520 E34
BMW 740 E38
BMW 635d E63
BMW 730D F01
BMW 740Ld Xdrive G12 LONG Executive Lounge
BMW 850 E31
BMW X5 xdrive45e M sport G05
Vasta