Mure! Mootori külmkäivitus, E34

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Mure! Mootori külmkäivitus, E34

Postitus Postitas Kristo_P »

Nimelt on külmeate ilmadega ilmenud selline asi ,et auto käivitub kuid seiskub koheselt ja sedasi 2-3x enne kui tööle jääb. Samas olen proovinud koheselt pärast käivitamist gaasiga mängida kuid pöördesse ei lähe üldse le 2000-2500 ei lähe kohe üldse ,pooks nagu kinni -täpselt siuke tunne ,et üks pütt oleks tagant ära ja sel hetkel tuleb summutist kahtlane lõhn ka ,nagu põlemata kütust või midagi säärast. Ja vahel peab päris pikalt starterit piinama ,et auto käima saaks. :shock: Äkki viga bensiinipumbas?

Autoks E34-525, 125kw.

(küünlad(juhtmed),bensufilter vahetatud) Millest see tingitud võib olla?
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Äkki mingi vesi mängib kuskil kütusesüsteemis ?
Pane äkki mingit niiskust eemaldavat ainet paaki.
Muidugi nii palju kui ma bensukatest mälean, siis äkki uued aga kehvad küünlad.
Mercedes EQS 450+ 2022
Markko
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 19.06.2004 19:04 57
Asukoht: Tallinn

Re: Mure! Mootori külmkäivitus, E34

Postitus Postitas Markko »

Kristo_P kirjutas:Nimelt on külmeate ilmadega ilmenud selline asi ,et auto käivitub kuid seiskub koheselt ja sedasi 2-3x enne kui tööle jääb. Samas olen proovinud koheselt pärast käivitamist gaasiga mängida kuid pöördesse ei lähe üldse le 2000-2500 ei lähe kohe üldse ,pooks nagu kinni -täpselt siuke tunne ,et üks pütt oleks tagant ära. Ja vahel peab päris pikalt starterit piinama ,et auto käima saaks. :shock: Äkki viga bensiinipumbas?
Autoks E34-525, 125kw.
(bensufilter vahetatud)
...minul täpipealt sama probleem ning kui lõpuks käima jääb siis kindlasti mitte kõikide püttidega :cry:
E34 525i M20
truumu

Postitus Postitas truumu »

äkki probleem ikkagi bensu kvaliteedis?
Markko
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 19.06.2004 19:04 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Markko »

truumu kirjutas:äkki probleem ikkagi bensu kvaliteedis?
...mina olen tankinud ainult Nestes, viimased korrad küll 95E'd 98E asemel
E34 525i M20
Markko
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 19.06.2004 19:04 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Markko »

Eile jäi siis käima peale 5x, täna isegi juba pärast 2x käivitamist.

Aga kütusega seoses meenus, et viimati kaardiga tankides jäi tankur-püstol vait enne kui paagi täis sain. Endameelest ei tohiks küll kaardil mingisugust piiravat limiiti olla kuid see ka kummaline, et bensiin tanklast otsa lõppeb - kui nii siis ei taha mõeldagi millist solki sealt saada võisin.
E34 525i M20
Kasutaja avatar
brigaad
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 26.10.2004 21:53 42
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas brigaad »

ma ei tea kuidas bemmiga on aga mu eelmise autoga oli küll nii, et kui muidu tankisid 98-at ja siis korraga läksid 95-e peale üle ei tahtnud auto enam kohe üldse töötada ja seda soojal suvel :D
Markko
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 19.06.2004 19:04 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Markko »

brigaad kirjutas:ma ei tea kuidas bemmiga on aga mu eelmise autoga oli küll nii, et kui muidu tankisid 98-at ja siis korraga läksid 95-e peale üle ei tahtnud auto enam kohe üldse töötada ja seda soojal suvel :D
..senini ei ole Bmw'ga tajunud vähimatki vahet, kuid jah eelmise Audi'ga oli tuntav vahe kiirenduses.
E34 525i M20
Vasta