E36 kõlarite katete maha võtmine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
tavido
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 06.11.2004 22:44 01
Asukoht: Tartu

E36 kõlarite katete maha võtmine

Postitus Postitas tavido »

Tere. Siuke pull, et üks esimene kõrgsageduskõlar ei tööta (tegemist originaalidega, kui ma ei eksi aga see selleks), et vaja kõlarikate pealt maha saada, nati juba kangutasin, aga mitte ei tule (palju ei julge kangutada ka). Kas tuleb ukse kogu kate maha võtta või ei. Seega ootan vastukajasid, enne kui ise asja kallale asun.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Kogu uksekate jah maha vaja võtta. Kõlarikatte kinnitused on polstri taga plekkidega vastu polstrit muljutud ümber augu. Vähemalt minu autol oli nii. Mul oli ainult kõrgasgeduse auk polstris, mingitel mudelitel on nii kõrge kui nn. "midrange" augud olemas polstris. Nn. "midrange'ks" nimetan ma seda selle pärast, et need kõlarid ei ole mitte kui midagi väär reaalselt.. väga ebameeldiva heliga. :) Minu omad olid produtseeritud Nokia poolt :)
Kasutaja avatar
Marko_N
Huviline
Postitusi: 212
Liitunud: 02.07.2004 23:53 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Marko_N »

Jutt jumala õige meph , nii nad maha käivad. ise ka kangutasin väljast poolt ja ei midagi siiś kiskusin katte maha ja voilaaa asi käib lihtsamalt. Aga noh kui jõudu on siis mõelda pole vaja. :lol:
tavido
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 06.11.2004 22:44 01
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tavido »

Tänud! Seda ma arvasingi, mul ka Nokia omad, eriti "kihvtid "oli need 10 cm diagonaaliga tagumised originaalkõlarid mis olid plastmass kasti pandud ja seest porolooni täis topitud.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mul oli eelmine omanik tagumised kõlarid eemaldanud... võibolla olid need tema meelest eriti väärt asjad :P
Kasutaja avatar
erx
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 08.02.2003 18:36 26
Peamine sõiduk: polo
Asukoht: keila

Postitus Postitas erx »

minu omal on üritatud jõuga eemaldada neid kõrgsagedusi, ja servad mõnusalt puruks näritud, loogiline järeldus peale vaadates oli igatahes et polster tuleb eemaldada :)
Vasta