autol kaob vool ära.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
HHHkalm
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 01.02.2009 23:49 25

autol kaob vool ära.

Postitus Postitas HHHkalm »

autol kaob vool ära.

autol siuke jama et kui laupäeval auto seisma panin oli kõik ok aga pühapäeaval kui autot tööle tahtsin panna oli aku täiesti tühi.
tuled ja asjad kõik olid väljas mis oleks võinud voolu võtta.
täna hommikul oli jälle sama jama. aku oli tühi.
praegu olen tööl ja aku jälle tühjaks saanud.
jama aga selles et homme hommikul kell 8 pean olema tartus. ja täna olen kella seitsmeni tööl.
et äkki keegi ütleb mida õhtul kiirlet kontrollida.

isa kahtlustasin et helivõimendid ei lülita end välja et pluss juge vastu remoti aga selles ei ole asi.

kas aku saab nii järsku läbi minna?
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: autol kaob vool ära.

Postitus Postitas marek555 »

HHHkalm kirjutas:kas aku saab nii järsku läbi minna?
Saab küll.
Enda kunagisel Sierral oli selline juhus, et akuga polnud 5 aastat mingit probleemi kuni jätsin tanklas seisma, et tankida. Peale tankimist enam käima ei läinud. Aku oli omadega täiesti läbi, purgid olid lühises.
Ja E36-l suri aku 3 päevaga. Jamas algul sama moodi, ei tahtnud hommikul käima minna. Kahtlustasin ka algul stereot, kuna olin just uue maki installinud. Aga aku ei võtnud peale korralikku laadmist üle 10,6 V sisse. Aga autot vedas veel kuidagi ikka käima paar päeva, siis oli toss lõplikult väljas.
Kasutaja avatar
RK1.0
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 17.10.2008 21:45 35
Peamine sõiduk: iS
Asukoht: Tallinn/Pärnumaa

Re: autol kaob vool ära.

Postitus Postitas RK1.0 »

Minu e36 oli pagassi valgustus lühises ning jooksis aku mitu päeva järjest tühjaks enne kui avastasin. Tuli ise ei põlenud, aga kui käega katsusin, siis oli see tuli paralt soe, võtsin pirni välja ning oligi probleem lahendatud.
Vasta