324td mehhaanilise pumba elektrilised otsad ?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

324td mehhaanilise pumba elektrilised otsad ?

Postitus Postitas Miilits »

mul sellel mehhaanilisel pumbal on seal all üks yhendamata juhe...eelmine omanik ytleb et see on pumba mingi eelsoendus otsik mis peaks kylmal mootoril pumpa soendama..?? aga ta ei osanud seda yhendada....ja ma ka ei tea kust sellele vool võtta...ja mismoodi ta töötama peaks,kas kogu aeg sees või siis koos eelsyyte kyynaldega?? tahaks selle asja ka ära yhedada ?? on keegi kellel mehhaaniline pump :P saab järgi vaadata ??
Viimati muutis Miilits, 09.02.2005 20:27 22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

on ylce see kõige alumine klemm seal mingi eelsoojenduse või soojenduse oma ??? mulle lihtsalt öeldi nii äkki ei olegi ???
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Ok

Alustame sellest et kas auto on diisel või turbodiisel ning mis aasta välja lase...

Kas see juhe on sellien nagu antud lingil detail 13 küljes..

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... 1071567172
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

88a on...aga on peale pandud tavaline mehhaaniline pump...originaal oli elektoonilise gaasiga..
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

seal ei olegi nagu juhet..on lihtsalt siuke klemm kuhu otsa käib auguga juhtmeklemm.....ja siis keerataxe mutter peale nagu mosse syytepoolilgi ;) tglt ma uurin nati täpsemalt seda asja;)
Viimati muutis Miilits, 07.02.2005 21:03 16, muudetud 1 kord kokku.
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... 1071567172

Mul omal kah meh pump e30 nel pela aga pole sea´l küll mingit juhet pumba küljes peale suretuse..
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

ok väike offtopic..kuna sul tavaline pump :P siis kysix kas sul on armatuuris siuke tuluke mis kujutab pihustit pihustamas...mul see tuluke põleb kogu aeg....kuna originaalis oli ju elektriline pump...äkki on eelmise omaniku poolt mõni ots lahti jäetud
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Miilits kirjutas:ok väike offtopic..kuna sul tavaline pump :P siis kysix kas sul on armatuuris siuke tuluke mis kujutab pihustit pihustamas...mul see tuluke põleb kogu aeg....kuna originaalis oli ju elektriline pump...äkki on eelmise omaniku poolt mõni ots lahti jäetud
On küll selline tuluke mul armatuuris ning kui auto käivitan kaob kohe ära...See tuluke on pumba diagnostika...Muidugi eelmine omanik jättis panemata pole ju küljes elektroonilist pumpa... Kas Sa pole mõelnud sellele et panna peale originaal pump.. Milleks üldse see pump ära vahetatti...

Näitask Sulleoma autot aga mootor möda garaashi põrandat laiali pole jõudnud veel kokku panna....
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

nu eelmine omanik ytleb, et pump andis saba enam ei tahtnud pöördesse minna...ja gaasisysteem hakkas ka jamama....ja pakuti talle soodsalt uut mehhaanilist pumpa siis saigi pandud...aga mehhaanilise pumbaga siis ei saa vist neid pihusti tulesi kustu ??
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Miilits kirjutas:nu eelmine omanik ytleb, et pump andis saba enam ei tahtnud pöördesse minna...ja gaasisysteem hakkas ka jamama....ja pakuti talle soodsalt uut mehhaanilist pumpa siis saigi pandud...aga mehhaanilise pumbaga siis ei saa vist neid pihusti tulesi kustu ??
selge seda ma arvasingi ,et sellepärast....
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

upitax vähe teemat..kuna ikkagi ei tea milleks see ots seal on....
Vasta