Jama 525i 91a elektriga

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Jama 525i 91a elektriga

Postitus Postitas Roger10 »

Niisiis probleem selles et mingiaeg tagasi põles läbi LKM lähitulede relee! (tuled töötavad kui relee klemm kokku suruda)! Läksin siis sauele ja sealsed vastutulelikud mehed proovisid lausa 4 plokki kuid minu pillil hakkasid tööle ainult pargid! :cry:

Mingi kamm kusagil süsteemis, arvasid nad! Võimali et lühis või mida! Ei tea. Äkki on keegi ka siin sarnase jamaga võidelnud! Igatahes hetkel on mul ainuke võimalus tuledega liikuda nii et topin iga kord LKM omale kohale ja sõidu lõppedes kisun välja kuna relee mul teibiga kokku tõmmatud! :cry:

Peale selle vikab mul ka nüüd armatuurile igasuguseid veateateid! Näiteks vahepeal loobib "pidutitulede elekter" kuigi pidurituled nagu töötavad!

Ei tea! Igatahes üks tuttav elektrik ütles juba ammu mulle et bemu mootor kõva kuid elekter **** (sorry väljenduse pärast, kuid see tsitaat)!
See jutt muidugi käis e34 mudeli kohta!

Igatahes kui nüüd mõi foorumlasest elektrik seda loeb ja on enamvähem aimu mis värk on siis võik siia panna oma tööhinna või nii! Pean hakkama endale seda elektrikut otsima niikuinii! :|

Mul muidki elektrijamasid seal! Lisaks sellele näiteks põlevad mul kogu aeg salongituled! Ja nagu ma olen aru saanud seisneb see jama ustes olevates lülitites! Need vist lühises jne! Igatahe ära kustuvad ainult 0 asendis!
namistai
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 12.01.2005 17:34 48
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas namistai »

Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

Ok tänud! Vist võtangi temaga ühendust! Aga enne pean mõtlema vist mootorile!
Vasta