88a 324td elektriskeemi on kuskilt leida ??

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

88a 324td elektriskeemi on kuskilt leida ??

Postitus Postitas Miilits »

kas oleks võimalik leida kuskilt 88a 324td elektriskeemi....kui saaks selle skeemi oleks foorumlastel nati lihtsam ;) ei pea mu tobetatele kysimustele vastama.....saaxin ise ajada näpuga skeemilt järge:P
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Re: 88a 324td elektriskeemi on kuskilt leida ??

Postitus Postitas Raino »

Miilits kirjutas:kas oleks võimalik leida kuskilt 88a 324td elektriskeemi....kui saaks selle skeemi oleks foorumlastel nati lihtsam ;) ei pea mu tobetatele kysimustele vastama.....saaxin ise ajada näpuga skeemilt järge:P
Mul on see skeem täitsa olema saga kahjusk raamatuna ning venekeelsena... :oops:
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

aiaiai....see on paha lugu et venekeelsena kuna venekeel ei ole teine emakeel..:( oleks inglise keeles...
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

aga raino kas sa skännida kuskil ei saaks ?? ma arvan et skeemist saaks aru olgugi et venekeeles on sest tingmärgid on ju standard...ja nuh niipalju vast ikka venekeelest välja leiutab:)
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

Tjahh...mul on skeemid olemas a paraku kõigi bens. mootorite kohta-nendest vist ple diisli puhul palju kasu... :?
...
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

nu äkki on kui sul tahhokas hoorattapealt töötab...või töötab siiski jagaja pealt????? tglt nati ikka kasu kuna muud systeemid tuled on ju samamoodi kui bensukal :)
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

Teavita oma mailiaadress-ma saadan siis - äkki on abi.
...
Kasutaja avatar
Miilits
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30.01.2005 19:36 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Miilits »

aberut@hot.ee on mu mailiaadress:)
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Miilits kirjutas:aberut@hot.ee on mu mailiaadress:)
Diislil töötab tahokas hooratta pealt...
Scannida kahjuks pole kuskil ning see kvaliteet tuleks kah pisut jama raamatust tegelt hea lugeda.... Mul omal on ka solemas E30 ne disk venekeeles aag seal poel kahjusk diisel masinast mitte muhvigi...
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Miilits kirjutas:aberut@hot.ee on mu mailiaadress:)
Diislil töötab tahokas hooratta pealt...
Scannida kahjuks pole kuskil ning see kvaliteet tuleks kah pisut jama raamatust tegelt hea lugeda.... Mul omal on ka solemas E30 ne disk venekeeles aag seal poel kahjusk diisel masinast mitte muhvigi...
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Vasta