külm on...

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
muffik69
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 16.02.2005 16:45 40

külm on...

Postitus Postitas muffik69 »

bmw525tds 95a.
auto hollandist ja muidu maru korralik.vahetasin ära termostaadi ja jahutusvedeliku.muidugi üks enda viga ka-ei viitsind pikalt otsida ja ostsin termostaadi 80 kraadi.äkki siis sellest?
aga veel selline küsimus,et kas tagaistujatele peab ka sooja õhku istmete vahelt tulema või ei.mul ei tule mitte mingisugusest siibrite asendist.
ja veel tundub,et juhipoolsele põrandapolstrile on sattunud tosooli,sest on niiske.püüan teda ajalehtedega kuivatada.
...ja veel oli imelik,et salongifiltrit vahetades selgus,et vana polnudki.
siuke pikk jutt aga külm on ju nohh...
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: külm on...

Postitus Postitas toivoku »

taga istujatele ei hakkagi keskelt tulema sooja, tagaistujatele tuleb jalagde juurest sooja :)
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: külm on...

Postitus Postitas Kustas »

toivoku kirjutas:taga istujatele ei hakkagi keskelt tulema sooja
Muidu mul samamoodi, ei tule sooja istmete vahelt(hea kuulda, et viga ei ole minu autos), kuid ta puhub auto tagant külmaks, ega niipalju nüüd sealt istmete alt ka sooja ei tule... Päris mitmeid kordi kuulnud virinat tagantistmelt... :D

Krt.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kas ma olen ainus, kelle autos selle külma tuule ka kinni saab keerata (rattake vasakus servas ju selle jaoks on)???
Pilt
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

mina saan kah kylma tuule kinni keerata. **** sinna taha võiks kah soe joosta :)
Kasutaja avatar
luts
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.12.2004 19:48 33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas luts »

Aga kus e34 eest peaks sooja tulema,mul ainult esiklaasile ja küljeklaasidele nendest pealmistest aukudest ,ning jalgadele tuleb sooja,Kuigi kesk konsoolis on nende kahe ava vahel regullimis nupp soojalt külmale.
BMW 530d Touring steptronic --2000--
Kasutaja avatar
Arvo T
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 25.11.2003 23:05 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arvo T »

luts kirjutas:Aga kus e34 eest peaks sooja tulema,mul ainult esiklaasile ja küljeklaasidele nendest pealmistest aukudest ,ning jalgadele tuleb sooja,Kuigi kesk konsoolis on nende kahe ava vahel regullimis nupp soojalt külmale.

minu omal see nupp toimib.
Kasutaja avatar
luts
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.12.2004 19:48 33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas luts »

plää küll,mul kui keerata külmaks siis tuleb jääkülma aga kui soojale keerata siis lihtsalt külma!
Peale termostaadi vahetust mul nagu kadus ära ei mäleta kah täpselt kas enne tuli või ei(muidu mujalt puhub ideaalselt sooja--ühesõnaga autu seest soe)
vabandan OT pärast!
BMW 530d Touring steptronic --2000--
margsu
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 26.09.2004 12:07 10
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas margsu »

to luts:

ASi selles, et piduri võimendi peal on magnetklapid, mis pealksid siis aitama reguleerida salungi radikasse tuleva vee temperatuuri. Mul oli kah alguses selline jama, et keskelt tuli ainult külma. Võtsin maget klappidelt sulgurnõelad välja ja asi paranes. Hakkas ainult sooja tulema. Nimelt jäävad need magnetklapid kinni ja tavaliselt suletud asendisse. Ettevaatust klappide eemaldamisega. Mina sain oma atripuutikast jagu ja selleks need nõelad välja võtsingi. Ära sa mitte mingil juhul ürita nende klappide ümber olevat plastikraami kätte saada, siis kui klapid masina peal. Mina lõhkusin nii ära neli peenikest traati, mis peaksid voolu elektromagnetitesse andma. Ja kui tühikäigul kaob salongisoojendus ära, siis on see jama, et nende klappide küljes on veel elektriline veepump ning see on õdakul. Kui see veepump lihtsalt vahelt ära võtta, siis asi laheneb.
Kasutaja avatar
luts
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.12.2004 19:48 33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas luts »

aga mul puhub jalgadele ja klaasile sooja,ainult et sealt keskkonsoolist ei tule.On see ikka sellest ve?
BMW 530d Touring steptronic --2000--
Vasta