Vesi tagatules

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Erki
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 28.09.2004 21:57 25
Asukoht: Tallinn

Vesi tagatules

Postitus Postitas Erki »

Keegi on sama asjaga tegelenud et mis kõige mõistlikum teha oleks .Loll küsimus küll aga esimest korda mul selline asi ja ise mõtlesin et kas oleks lahendus see kui puuriks 2 väikest auku sinna et vesi välja saaks .Autoks e36 sedaan:Krdi nõme küsimus kindlasti mõne jaoks aga ok see selleks...ärge pikka viha pidage :oops:
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

Ära sa puurima küll hakka. Keera tuli maha, tee puhtaks , uuri välja kust sisse läeb ning tihenda(liimi) ära.
V8 :cool:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Tegelikult ei ole loll küsimus, kunagi oli mul sigmaga sama jama, asi oli juba niikaugel, et tuli hakkas seest roheliseks minema ja pidi lausa lahti võtma, kuid ma kardan, et E36-l on see raskem, kuna sigmal on igast liistud ja värgid seal, mis ära varjavad selle lahtilammutamise. Sai ka ise muuseas puurimist katsetatud, aga ei toiminud eriti v olid augud väikesed. Kui annab midagi lappida kusagil, siis mina teeks nii, et katsuks seest ära kuivatada ja see lekkiv koht korda teha kuidagi, eks sõltub, kus ta kindlasti on... Muuseas mul ema E36-l on ka 1 tuli hästi õrnalt niiske tegelikult, aga õnneks nii vähe, et seda näeb ainult tähelepanelikul uurimisel, nii et ei ole mõtet lammutama hakata...
Vasta