K:E36 uste klaasid.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
sibula
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15.05.2004 12:10 33
Asukoht: Tallinn

K:E36 uste klaasid.

Postitus Postitas sibula »

käisin vaatamas just ühte e36 coupe 318is-i ja üks vähestest apsudset mis auto juures tähelsasin oli see, et uste klaasid kinnises asendis loksusid üles-alla mingi cm või paar, uksi avades aknad kukkusid väikse jõnksu alla, kas see on mingi tüüpvea taoline asi kõigil coupe-del ja kas mingi lihtne viga? Äkki oskab keegi pajatada veel mulle nõrkadest kohtadest, millele tähelepanu pöörata!

kes viitsib mind aidata, siis tänud!
330xd e90
Kasutaja avatar
Ti:T
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 28.07.2004 10:18 16
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Ti:T »

minu teada see loksumine ei ole viga vaid see peabki nii olema :)
Kui enam kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Kupee klaasid peavadki nõnda ennast alla laskma ukse avades. Viga on siis kui nad ei tee seda. :D

Aga is kohta pikem teema olemas: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=8947
sibula
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15.05.2004 12:10 33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sibula »

Toomas_K kirjutas:Kupee klaasid peavadki nõnda ennast alla laskma ukse avades. Viga on siis kui nad ei tee seda. :D

Aga is kohta pikem teema olemas: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=8947

tänud!

nagu sealt teemast lugeda võis räägiti palju sellest doch mootorist ja rohkem ketivahetusest, isendil mida vaatamas käisin oli läbisõit kuskil 160tkm aga vaevalt et see 94 aasta auto kohta reaalne on, kuid tundus,et mootor töötas ilusti. Kuidas ma siis aru saan mis seisukorras see sõlm on?
330xd e90
truumu

Postitus Postitas truumu »

olen näinud-katsunud E36-t, mis aastast 91 ja läbisõit alla 60 000(ka tegelikult, auto oli nagu alles eile salongist välja vuranud)
kõik autod, mis Saksast toodud, ei ole ainult mööda bahne sõitnud
sibula
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15.05.2004 12:10 33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sibula »

no auto nägi küll välja tõesti korralik ja väga värske aga siiski on mul läbisõidu koha pealt kahtlused.
siit kohe küsimus sulle truumu, kas oleks võimalik auto sinu juurde tuua, äkki saaks mootori seisukorra kohta pilt selgemaks!
330xd e90
truumu

Postitus Postitas truumu »

ikka saab :D
helista esmaspäeval peale 9.00 ja lepime aja kokku
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

Kui ei ole komput vahetatud, saad läbisõidust ülevaate ka järgmiselt, kui lased armatuuris olevad kellad "testprogrammi". Täpselt ei mäleta aga vist sedasi, et vajutad odomeetri nullimisnupu alla, keerad süütevõtit nii et raadiohakkab mängima ja odomeetri numbrid põlema. Mõneajase nullimisnupu all hoidmise järel peaks ta hakkama näitama kõiki kilomeetreid, mis ta läbinud on. Usun, et kui nii ei toimi, siis otsinguid kasutades leiad täpsema info selle kontrollimise kohta. Hetkelise seisukorra määrab sulle muidugi ikka Truumu arvutit kasutades!!! ;)
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

dantee: see mida sa just testrezhiimi kohta rääkisid on vale. Selle testrezhiimiga näitab plokk oma tootekoodi, auto vin koodi ja muud pläma, ls seal nende asjade hulgas ei ole.

Mitu korda on siin sellest juttu ka juba olnud. Otsingu peale peaksid leidma ka lingi, kus täpne kirjeldus selle testi kohta.

E36'tel ei ole reaalset läbisõitu võimalik kindlaks määrata. Alates E39'st hoitakse ls'i vist ka motronicus. Sealt pidavat juba asja päris raske muuta olema.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

meph kirjutas:E36'tel ei ole reaalset läbisõitu võimalik kindlaks määrata. Alates E39'st hoitakse ls'i vist ka motronicus. Sealt pidavat juba asja päris raske muuta olema.
Ja LCM-s (Light Control Module) ja päris uutel ka süütevõtmes. Aga muuta neid väga raske ei ole. Vajaliku komplekti saab valgevenest 3000ue eest, ja see saab hakkama ka E60 ja E87-ga! Idapätid ei maga kahjuks! (neil ju omal tehas ka käepärast!). NB! sama kehtib ka nende autode tehaseimmo kohta, st. ilma mehhaanilise tõkendita ma sellist autot tänavale ei jätaks.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
sibula
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15.05.2004 12:10 33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sibula »

ok...ja tänud, olen nüüd kindlalt omajagu targem, kui kõik hästi läheb olen peagi värske is-i omanik. :)
330xd e90
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

ja siis paras hetk klubiga liitumiseks ju.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
sibula
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15.05.2004 12:10 33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sibula »

niih...nüüd siis seesama is ostetud ja võib öelda et üldiselt olen rahul, tarkade sõnade eest veel kord tänud truumule!
varsti üritan arvatavasti ka klubi ridadesse astuda, ma polegi veel süvenend sellesse teemasse, mis ma selleks õieti tegema pean?
330xd e90
Vasta