525 ei taha käima minna

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

525 ei taha käima minna

Postitus Postitas bemarifan »

pole nädal aega autot kasutanud, ja mõtlesin nüüd et lähen teen ühe ringi aga oh imet ei lähe käima, pika käiamise peale lubas küll paar korda, aga ennem sai aku tühjaks, lõpuks lõi ette sellise kirja ka nagu oil press sensor, paar korda suurremate külmadega on olnud nii et käivitades üks silinder kohe taha ei võta, hakkab tõõle alles mingi 10 seki pärast, kas asi võib olla küünaldes või milleski muus? Autoks 525 24v
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Küünlad, niiskus, mõni andur :roll: Oleks diisel, oleks kergem (vähemalt minu jaoks) :lol: Äkki kehva bensu kuskilt sisse saanud.
Mercedes EQS 450+ 2022
truumu

Postitus Postitas truumu »

keera küünlad välja, vaata, ega nad õli sees ei uju(klapikambri kaane tihend)
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

ok, kui saksast 1.5 kuud tagasi tõin siis ka alguses mingi 100km üks silinder ei tõõdanud
truumu

Postitus Postitas truumu »

süütepool, küünal, kompressioon,pihusti, lisaõhk, aju,
tule parem stendi, leiame üles selle vea
samuti võid kasutada Patriku teenuseid, ta vahest(kui aega on) viitsib kohale ka tulla
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ja mul on vahest käinud peast läbi mõte, et ostaks vahelduseks bensu mootoriga BMW :D Seda nimekirja vaadates tuleb hirm peale :lol: :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
truumu

Postitus Postitas truumu »

Viljar_V kirjutas:Ja mul on vahest käinud peast läbi mõte, et ostaks vahelduseks bensu mootoriga BMW :D Seda nimekirja vaadates tuleb hirm peale :lol: :lol:
ei ole see asi nii hull midagi,lihtsalt bemmifännid on ülitundlikud, kui midagi nihu
endal pole ükski bemari mind teele jätnud(erinevalt Fordist, Opelist, Volkarist ja Nissanist)
isegi mu naine on aru saanud sellest, et :
1.auto on elusolend
2.kuidas autosse suhtud, nii ka tema sind teenib
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

käisin peale saksast tulekut sinu juures siis oli kõik ok, aga uue kuu alguses astun vist uuesti korra läbi
truumu

Postitus Postitas truumu »

bemarifan kirjutas:käisin peale saksast tulekut sinu juures siis oli kõik ok, aga uue kuu alguses astun vist uuesti korra läbi
aga muidugi! oled oodatud :D
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

keerasin täna poolid korra maha, ühe piip oli päris õline ja küünal ka paaril oli veel näha et õlinire oli alla läinud, krt aga käima ikka ei sanud, aku sai ennem tühjaks
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

nüüd siis küsimus, kuidas tihendit vahetada nii et seda varsti uuesti ei pea vahetama
Vasta