karteripõhja remont

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
lambikonn
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 12.05.2004 21:50 08
Asukoht: tallinn

karteripõhja remont

Postitus Postitas lambikonn »

kuidas ja millega oleks hea karteripõhja lappida kui mul on ainult mõned praod sees? kas on olemas mingit ainet mida lihtsalt peale tõmmata karteripõhja alt ära võtmata.
Erik_G
Huviline
Postitusi: 434
Liitunud: 21.12.2002 15:57 00
Asukoht: Merivälja
Kontakt:

Postitus Postitas Erik_G »

metal medicuga võid proovida õnnestub küll aga ise siiski keevitaks või ostaks uue.
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

kunagi e30 liimisin metalli liimiga,puhastasin ilusti ära ja liimisin,siiamaani peaks sõitma
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

kui omale teed,siis ära vast liimima hakka,proovi ikka keevitada või uus muretseda.Mul ka liim pidas mingi aasta siis hakkas vaikselt õli läbi imbuma,eks sai vist kergelt kuskile vastu jälle sõidetud,keevitus oleks pidama jäänud.
lambikonn
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 12.05.2004 21:50 08
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas lambikonn »

mis asi see metal medic on?
truumu

Postitus Postitas truumu »

isegi kui liimid, peab pind olema rasvavaba, st. õlist ja muust puhas...
eeldab kaane mahavõtmist ja keemilist töötlemist(nitrolahusti, Carb claener, brake cleaner jne.)
ükski liim, mastiks, keemiline metall ei nakku(ühendu) musta, õlise pinnaga
aga kui kaas juba maas oleks vast mõttekam argoonkeevitus, kestab kauem ja tugevam(samas ka kallim)
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

truumu kirjutas:isegi kui liimid, peab pind olema rasvavaba, st. õlist ja muust puhas...
eeldab kaane mahavõtmist ja keemilist töötlemist(nitrolahusti, Carb claener, brake cleaner jne.)
ükski liim, mastiks, keemiline metall ei nakku(ühendu) musta, õlise pinnaga
aga kui kaas juba maas oleks vast mõttekam argoonkeevitus, kestab kauem ja tugevam(samas ka kallim)
jutt täitsa õige,ma lasin relakaga hästi õrnalt selle koha karedaks(õli oli väljas loomulikult),puhastasin lahustiga ikka tükk aega seda kohta,soojapuhuriga kuivatasin,lõpuks liim ja oligi valmis.Kuna autol oli ka karterikaitse,siis peab siiani minu teada.Aga kõige õigem ikka keevitada
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
Vasta