Paluks lukku

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

visla kirjutas:See mis sa siia kirjutad on sulaselge vale.
Lasteaed.

Kuido kirjeldus tundub mulle igatahes kordades adekvaatsem, kui sinu lahmimine.

Sa pole siiani täpselt avaldanud probleemi täpset olemust, aga muudkui tuututad, et diislikeskus on su auto pekki keeranud.

Krt. kui sa tahad autot käigu pealt käivitada, osta bensukas. Ma istun samamoodi igal hommikul 5-10 sekki oodates, enne kui võtit keeran. Kui sa hakkad diislil kohe starterit andma lähevad sul varsti eelsüüteküünlad üleüldse tuksi.

Sa Diislikeskusest tunnihinda küsisid enne kui palusid neil midagi testida? Ei küsinud - oma viga. Küsisid - siis täna toreda teenuse eest ja mine teinekord mujale kui ei meeldi.

Ja 4 kuud ei saa su E46 vana olla, sest selle tootmine lõpetati 2 aastat tagasi...
Kasutaja avatar
MadMan
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 21.10.2005 10:20 14

Postitus Postitas MadMan »

inimesel on raha, et UMis hoolduses käia, aga niipalju ei leia, et seal viga tuvastada. kuigi tundub, et pole midagi tuvastada ja probleem on rooli ja tooli vahelises tihendis.
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Ilves. Kõik ei ole kuldsuud!
Ka mina maksin aastaid tagasi seal tööeest, aga sain tulemuseks hullema auto, kui sinna minnes. Olgu, alati ei õnnestu, aga raha võtta oli sellise tulemusega tööst liig. Summa ei olenud küll kosmiline, kuid tulemuseks oli pidevalt välja surev mootor. Kõige hullem oli muidugi see, et elukaaslane pidi selle autoga sõitma ja no mis veel enam ajab harja punaseks, kui naise tuututamine-mis sa selle autoga nüüd teinud oled!? :lol:
Auto sai siiski joonde. KarlaAuto aitas. Olin nii tööga kui küsitud summaga rahul.
Kriitika on minumeelst asjakohane. Loodan, et asjad on aastaega paremuse suunas muutunud! :|
nisu_uno
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 26.11.2006 14:01 10

Postitus Postitas nisu_uno »

Ma arvan samuti, et inimesed ei hakka niisama tühja kirjutama. Ju siis tehti jama või ei tehtud üldse midagi ja selle eest küsiti raha ka veel.

Säärane kriitika on konstruktiivne mu meelest, paneb vb remondimehi mõtlema, et kliente tasub hoida, mitte neid kottida.
Mina näiteks sinna ei lähe peale mitme inimese negatiivse kommentaari lugemist...olin tutvunud nende lehega ja plaan oli muidu sealt läbi astuda paari nädala pärast. :)
visla
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 19.08.2004 09:10 34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas visla »

Ole hea mees Ilves ja lase kellelgi kogu teema endale ette lugeda, tundub et sul arusaamisega raskusi.
Ilves kirjutas:
visla kirjutas:See mis sa siia kirjutad on sulaselge vale.
Lasteaed.

Kuido kirjeldus tundub mulle igatahes kordades adekvaatsem, kui sinu lahmimine.

Sa pole siiani täpselt avaldanud probleemi täpset olemust, aga muudkui tuututad, et diislikeskus on su auto pekki keeranud.

Krt. kui sa tahad autot käigu pealt käivitada, osta bensukas. Ma istun samamoodi igal hommikul 5-10 sekki oodates, enne kui võtit keeran. Kui sa hakkad diislil kohe starterit andma lähevad sul varsti eelsüüteküünlad üleüldse tuksi.

Sa Diislikeskusest tunnihinda küsisid enne kui palusid neil midagi testida? Ei küsinud - oma viga. Küsisid - siis täna toreda teenuse eest ja mine teinekord mujale kui ei meeldi.

Ja 4 kuud ei saa su E46 vana olla, sest selle tootmine lõpetati 2 aastat tagasi...
X5 E70 3,5D, X5E70, F11
Suletud