Karp käigukangi all-kõrval

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
kallaspriit
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 22.07.2010 15:16 56

Karp käigukangi all-kõrval

Postitus Postitas kallaspriit »

Olen värske 316 94a 75kW E36 Compact'i omanik ja käigukangi naha ning vooderduse tagant tuli välja selline karbike, mille taha läks üks juhe ning mis aegajalt vilgub:
Pilt
Pilt

Ise pakuks, et see seotud signalisatsiooniga, karp paistis vilkuvat teda puudutades, ehk mingi põrutusandur? Samas ostes ma ei teadnudki, et antud isendil signalisatsioon olemas, siis peaks ka kesklukk olema?

Keskluku pulti kaasa ei saanud, kui tõesti signa ja kesklukk olemas, kas siis on võimalik sellele uus pult juurde lisada-programmeerida?
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Karp käigukangi all-kõrval

Postitus Postitas jargo »

kesklukk peaks küll juba kõikidel e36-tel tehasest peal olema.
tegemist vist jah signa põrutusanduriga.tõenäoliselt on keegi puldi ära kaotanud ja signa lahti ühendanud.karp on lihtsalt alles jäänud.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
kallaspriit
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 22.07.2010 15:16 56

Re: Karp käigukangi all-kõrval

Postitus Postitas kallaspriit »

Kas see oleks võimalik kuidagi uuesti töökorda saada, eriti huvitab just puldist auto kinni-lahti tegemine. Karbi taga on kood, kas sellest pole abi uue puldi programmeerimiseks või mis selleks tarvis oleks?
Kasutaja avatar
Trionic
Huviline
Postitusi: 1106
Liitunud: 18.11.2005 20:30 31
Asukoht: Tallinn

Re: Karp käigukangi all-kõrval

Postitus Postitas Trionic »

Karbikene peaks olema mikrolaine-mahuandur.Kesklukku ei pruugi tehase poolt küljes olla.Minu 98.a.Z3`l(sisuliselt on tegu E36`ga) ei olnud.Kui pulte pole,tasuks kogu see järelpaigaldet signa-immojama maha rookida ja ise uus paigaldada,et vältida võimalust,kus mingi vitaali oma puldiga su masinasse pääseb paha tegema.
52 72 989
Vasta