520i 89a 95kW klappide reg. -kas valida esindus või...?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

520i 89a 95kW klappide reg. -kas valida esindus või...?

Postitus Postitas Lexuz »

Nii, peale Truumu juures käimist selgus,et klapivahed on paigast ära, kõik ülejäänu oli oki :lol: .Kusjuures UM (Nüüd pärnus avatud) kohtasin küll äärmist võhiklikkust ses suhtes. Läksin UMi ja esitasin lihtsa küsimuse: palju läheb maksma seda tüüpi mootori, see võimsus, niipalju klappe, see aasta...ühesõnaga kõik näitajad mis vaja nimetasin. Seepeale põrnitses mind sealt leti tagant miski pintsaklipslane ja küsis üht: kle mis sul see vin kood oli? Ma vastu et peast ei tea ja autosse ka ei viitca tooma minna - ma vastu et, öelge umbkaudnegi hind ja aeg mis kulub. Seepeale põrnitses ta arvutit siis mind ja küsis uuesti vin koodi. Ähh...ei hakand ennast vihastama. Veidi otsimist ja leidsin mehaaniku,kes ka meie superkrossi tiimi autosid teeb ja tal võttis see aega a la 1-2h (auto oli ära u pool päeva-mootor pidi täiesti maha jahtuma) ja maksma läks sõbramehe poolest 150eeku :lol: . Asi käib vaiksemalt ja edasiminek ka paranes. Kütusekulu...vist sama...Otsin edasi, miks linnas ikka seier 14peal...Tänx TRuumule taaskord ja tublidele asjatundjatele.
...
truumu

Postitus Postitas truumu »

vaata ikkagi pidurid üle
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

No aga kui lükkad autot siis ju ei poo? Veereb nagu mõte. Mõlemad esirattad olen maha kakkunud ja pidurisadula üle vaatand...st eemale vedanud klotsid kettast...liiguvad küll. Ja kui auto üles tõstad siis rattad samamoodi vabalt veeretatavad.
...
Vasta