K: Pioneer maki Illuminator juhe?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

K: Pioneer maki Illuminator juhe?

Postitus Postitas Gerrit »

et mis see tegi? kas ekraani valguse reguleerimiseks koos spidomeetrituledega?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ei... sony'l käis see 12v pideva voolu külge... samas ma olen avastanud, et mu sony oskab automaatse dimmeri setingu puhul tulesid sisse ja välja lülitades dimmerit tööle ja maha võtta... ei tea kus kohast ta seda infot võtab...
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

meph kirjutas:et mu sony oskab automaatse dimmeri setingu puhul tulesid sisse ja välja lülitades dimmerit tööle ja maha võtta...
hmm, mitte midagi ei saanud aru? mis Sa öelda tahtsid?
meph kirjutas:ei tea kus kohast ta seda infot võtab...
Äkki on ikka Kl.58 (salongi öövalgus) raadio külge ühendatud? Originaalraadiol on kindlasti.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Heh... ise ühendasin.. tava 12v on illuminationi küljes.. ja mida ma õelda tahtsin oli see, et kui ma maki menüüst valin dimmerile setingu auto, siis auto lähitulesid sisse ja välja lülitades saab makk sellest kuidagi aru ja paneb vastavat kas dimmeri tööle või võtab selle maha. töötab siis dimmer juhul kui lähituled autol põlevad... seega suhteliselt useless option eesti liikluses, kus lähituled kogu aeg põlema peavad.
Olts
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 28.06.2004 11:38 30
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Postitus Postitas Olts »

Illumination on selleks et kui makk välja lülitatud on siis nuppude valgustus põlema jääks ja tulede sisse lülitades muutuks maki valgustus nõrgemaks(et öösel ei pimestaks). Kellade valgustatuse reguleerimine mõjub ainult kelladele.
E 34 M50B25
53 840 111
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Olts kirjutas:Illumination on selleks et kui makk välja lülitatud on siis nuppude valgustus põlema jääks ja tulede sisse lülitades muutuks maki valgustus nõrgemaks(et öösel ei pimestaks). Kellade valgustatuse reguleerimine mõjub ainult kelladele.
Bemmi originaalraadiol reguleerib armatuuri dimmer öösel, st sisselülitatud tuledega, ka raadio valgustust (nii ekraani kui nuppude oma), proovi!
PS vähemalt nii mu eelmisel Bavaria Electronicul kui ka praegusel Business CD-l.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta