Mure mootoriga - auto ei lähe käima

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
maksim02
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: 03.04.2005 23:20 49
Asukoht: Jõgeva

Mure mootoriga - auto ei lähe käima

Postitus Postitas maksim02 »

Tegu siis 525i E34 automaat kastiga, keerates süüdet, ei tule mitte mingit häält (starter ju nagu peaks midagi tegema, aga, ei ühtegi piiksu) milles võib jama olla? Kas võib olla et rihm on katki läind? Aga miks siis starter ei tee midagi? Või on jama kastiga, näiteks tean et Mersudel on niimodi kui käigu kang ple kas parkigu või neutraali peal, siis käima ei lähe, aga mul ei tee ühegi astmes midagi
Kasutaja avatar
Koleloom
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 23.01.2005 18:56 23
Peamine sõiduk: f07 GT 535dx 2014a.
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Koleloom »

Kontrolli akuklemmid üle äkki ei anna ühendust!!!
e38 730d 2000a
e61 525d 2004a müüdud
e38 740iL 4.4 96a müüdud
e30 325ix 86a
Peugeot 205 1,4 xs 87a
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Re: Mure mootoriga - auto ei lähe käima

Postitus Postitas Tarvo »

maksim02 kirjutas:näiteks tean et Mersudel on niimodi kui käigu kang ple kas parkigu või neutraali peal, siis käima ei lähe
See vast kõikide ATM-kastidega nii.
amarko
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 14.12.2004 14:28 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas amarko »

peab minema käima nii neutraali kui ka parkingu peal...tean endal on selline automaatkastiga sunnik...viga võib aga olla hoopis kulunud süüteluku põhjas.
Winners never quit, and quitters never win, but those who neither win or quit, well they're just idiots
bmwguru
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 21.03.2005 12:33 38

Postitus Postitas bmwguru »

kas mingi elumärk on üldse olemas - armatuurituled, salongi valgustus? kui on, siis aku juhtmed peaksid olema ok.

Tasub vaadata starteri juhtmeid (kas vool starterini jõuab)?
truumu

Postitus Postitas truumu »

aku tühi?
Kasutaja avatar
maksim02
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: 03.04.2005 23:20 49
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas maksim02 »

bmwguru kirjutas:kas mingi elumärk on üldse olemas - armatuurituled, salongi valgustus? kui on, siis aku juhtmed peaksid olema ok.

Tasub vaadata starteri juhtmeid (kas vool starterini jõuab)?

bmwguru Armaturituled, ja salongivalgustus põlevad, Starteriga olen proovind sunniviisil käima panna (starteri klemmide vahele metall ese) Tõmberelee ei tee ühtegi piiksu.
sass85
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 26.01.2005 12:23 01
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas sass85 »

maksim02 kirjutas:
bmwguru kirjutas:kas mingi elumärk on üldse olemas - armatuurituled, salongi valgustus? kui on, siis aku juhtmed peaksid olema ok.

Tasub vaadata starteri juhtmeid (kas vool starterini jõuab)?

bmwguru Armaturituled, ja salongivalgustus põlevad, Starteriga olen proovind sunniviisil käima panna (starteri klemmide vahele metall ese) Tõmberelee ei tee ühtegi piiksu.
aga kui võtmest starterit anda kas siis tulukesed hakkavad tumedamalt põlema?
Kasutaja avatar
maksim02
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: 03.04.2005 23:20 49
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas maksim02 »

amarko kirjutas:peab minema käima nii neutraali kui ka parkingu peal...tean endal on selline automaatkastiga sunnik...viga võib aga olla hoopis kulunud süüteluku põhjas.
amarko Aga miks siis sõidu ajal valja suri? Ja veel automaatkastiga ju!?! Ei tohiks nagu põhi olla![/b]
Kasutaja avatar
maksim02
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: 03.04.2005 23:20 49
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas maksim02 »

sass85 kirjutas:
maksim02 kirjutas:
bmwguru kirjutas:kas mingi elumärk on üldse olemas - armatuurituled, salongi valgustus? kui on, siis aku juhtmed peaksid olema ok.

Tasub vaadata starteri juhtmeid (kas vool starterini jõuab)?

bmwguru Armaturituled, ja salongivalgustus põlevad, Starteriga olen proovind sunniviisil käima panna (starteri klemmide vahele metall ese) Tõmberelee ei tee ühtegi piiksu.
aga kui võtmest starterit anda kas siis tulukesed hakkavad tumedamalt põlema?



Ei lähe tumedamaks!
Kasutaja avatar
MantaOwner
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 21.08.2004 12:59 47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MantaOwner »

Ma loen siit 2 viga välja: esiteks starteriga on mingi jama (kui juhtmetel pinge on, aga midagi ei toimu, siis tõmberelee on must või kutu - võta relee lahti ja vaata üle), aga miks auto sõidu pealt välja suri, seda pead mujalt otsima hakkama - vaata, kas säde on, kas kütust saab peale jne.

Tõnu
Driven by goa
Kasutaja avatar
leho57
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 10.02.2007 21:00 12

Postitus Postitas leho57 »

mul sama mure, kas said enda oma lahendatud?
mul on nii, et kui ikka mitu mitu korda proovid siis lõpuks võtab vuugi taha ja käivitub.
E34 525 tds - müüdud
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

leho57 kirjutas:mul sama mure, kas said enda oma lahendatud?
mul on nii, et kui ikka mitu mitu korda proovid siis lõpuks võtab vuugi taha ja käivitub.



proovi sedasi et enne kui starteri järgi lased keera ennemitu korda süüdet sisse välja vb probleem selline et bensiinipump hakkab ära väsime ja pika käiiamise peale tõmbal alles kütte üles
Kasutaja avatar
leho57
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 10.02.2007 21:00 12

Postitus Postitas leho57 »

BUUMER123 kirjutas:
leho57 kirjutas:mul sama mure, kas said enda oma lahendatud?
mul on nii, et kui ikka mitu mitu korda proovid siis lõpuks võtab vuugi taha ja käivitub.



proovi sedasi et enne kui starteri järgi lased keera ennemitu korda süüdet sisse välja vb probleem selline et bensiinipump hakkab ära väsime ja pika käiiamise peale tõmbal alles kütte üles
ei viga oli starteris, see ei toiminud. pumbas pole asi. tõmbereleeoli hoopis
E34 525 tds - müüdud
Vasta