Bmw e30, Küsimused.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
IffMees
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 05.04.2005 15:08 46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Bmw e30, Küsimused.

Postitus Postitas IffMees »

Mul on e30 1.8i.Suht vana ja roostes, kuid on plaan korda teha. :roll:
Mootori labisoit on ~370000 aga kuna auto on olnud vanema mehe kaes on mootor ja kaigukast sellise labisoidu kohta suht head.
Differ undab ja juhiistmest pole muud jargi jaanud kui vedrud.
Keegi oskab soovitada kus saaks sellisele autole juppe? kuulsin et kuskil Suursõjamäel pidi olema pood kus on myygil tutikad jupid, aga ei tea asukohta ja ei ole kindel jutu täpsuses.Sauel pidi olema ka romula, lahiajal plaan sinna ka minna.Ei ole nii kindel lehest varuosade ostmisele.
Plaan on auto otsast lopuni restaureerida, kuna pole midagi sarnast varem teinud, oleks vaga tanulik kui keegi soovitaks monda head nõksu kuidas moni asi lihtsamalt ara tuleks.
Üks tahtsamaid asju, mis tahaks kiiremas korras korda teha on temperatuuri naiduk, kuna see kustus hiljuti ara.Teavitati mulle, et veenäiduk tahab vahetust, selle leiaksin kust?
Lugesin auto24 foorumist et ule 5500@rpm ei pidanud minema vana e30 ja ei soovitatud vabakaigul proovida, miks nii?(kuna tahtsin kohe minna proovima kas laheb)
Kuna bemaril ei ole tahomeetrit peal siis tahaks selle peale panna.
Kuidas seda täpsemalt installeerida? Sigullile tuttav vedas juhtme süütepooli ja töötas.
Mis on halba kui differ on kulunud?Peale selle et salong on müra tais.
Mõjutab see kiirendust, tippkiirust voi bensukulu?

Oleksin vaga tanulik kui keegi oskaks soovitada mulle mida mis mind aitaks, Aitahh...

Kui keegi on huvitatud auto piltidest siis neid leiab siit:
www.pilt.ee/vazrider
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Harley »

Sul vaja unnik pappi ja otse tee SAUE =) seal sa leiad koik korraga =) ainult hinnad voib olla natuke korgem kui kaest osta =)
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ma olen sarnase tee läbi käinud ja kui sa tahad teda TÕESTI korda teha, siis arvesta mitmekordsete väljaminekutega auto hinnast. Otsi B-varuosade pakkujaid BMWdele, Saue romula, ka teised romulad Harjumaal, aeg-ajalt UM, sest mõni detail ei saa kasutatud olla. Soovin sulle edu ja loodan su tegemistest ka edaspidi kuulda :)

Ma vaatasin, et sul ka 318i, aga mis aasta oma?
Viimati muutis Tanel_P, 05.04.2005 15:42 56, muudetud 2 korda kokku.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw e30, Küsimused.

Postitus Postitas jjanno »

Tere
IffMees kirjutas:Kui keegi on huvitatud auto piltidest siis neid leiab siit:
www.pilt.ee/vazrider
Kust see auto pärit on? Taaskord üks Järve selveri kandi auto? Tundub kuidagi tuttav ;)

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
IffMees
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 05.04.2005 15:08 46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas IffMees »

Auto asub Meph i majast paar maja kaugemal, olen tihti imetlenud ta kollast kolmesajast...
Auto seisnud juba terve talv.. ja paar kuud veel...
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Mis aasta oma? Muideks, roostega tuleb sul ka tegeleda lähemas tulevikus, kui loodad olukorda veel päästa. Ja muideks võiksid oma auto lisada ka Lugejate autode alla kui sa seda veel teinud pole ;)
Kasutaja avatar
IffMees
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 05.04.2005 15:08 46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas IffMees »

aastaks on 87 ja auto on 4d.
Roostes on ta peris kovast, nagu piltidel naha, kere tegemine on lahiajal plaanis juba.
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

Minu soovitus: müü maha....võimalikult kaugele ja osta mõni korralik eksemplar :)
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

Veel on üks pood Laki tänaval nagu West Land . Peale Norma maja 90 - st kurvi , enne õppesõidu platsi paremale kui Kadake tee poolt sisse sõita .
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
truumu

Postitus Postitas truumu »

kui Sind asi huvitab, võid minu käest saada pool autot lahti lammutatuna :D
kuna naise rullnokk läks teise omaniku juurde ja doonorautost ei olnud ta huvitatud, siis tahaks garaazhi tühjaks teha...
tegu siis 84.a. 320i-ga
allesolevatest asjadest:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
raha tahaks kogu krempli eest 1000.-EEK(siis oleksin enam- vähem omadega nullis)
ei viitsi eriti jännata juppide müümisega(arvan ,et nad maksavad romulas rohkem) sestap pakungi kogu paketti(ehk siis hunnikut toormateriali korraliku rultsi ehitamiseks)
kusjuures differ oli all ja piuksugi ei teinud (s.t.korralik)
Kasutaja avatar
renks
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 19.10.2003 12:48 42
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas renks »

ja viska oma auto ka sinna www.e30club.pri.ee
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

truumu kirjutas:kui Sind asi huvitab, võid minu käest saada pool autot lahti lammutatuna :D
kuna naise rullnokk läks teise omaniku juurde ja doonorautost ei olnud ta huvitatud, siis tahaks garaazhi tühjaks teha...
tegu siis 84.a. 320i-ga
allesolevatest asjadest:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
raha tahaks kogu krempli eest 1000.-EEK(siis oleksin enam- vähem omadega nullis)
ei viitsi eriti jännata juppide müümisega(arvan ,et nad maksavad romulas rohkem) sestap pakungi kogu paketti(ehk siis hunnikut toormateriali korraliku rultsi ehitamiseks)
kusjuures differ oli all ja piuksugi ei teinud (s.t.korralik)


Kas sul on ka roolilatt olemas, mul oleks seda hädasti vaja oma teisele bmw-le ja palju sa selle eest küsiksid, kui sul see alles muidugi, mul on 318i 1984 m10b18 (Et kas see 320i roolilatt sobib üldse 318i- le) :?
truumu

Postitus Postitas truumu »

Kahjuks läks latt teisele alla...
Vasta