kes on e34 armatuuri maha kiskunud?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

kes on e34 armatuuri maha kiskunud?

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

selline küsimus, et mis on armatuuri eemaldades neis kohtades, kus asuvad üleval armatuuris väikesed valjukad. et kas annab sinna suuremaid installida, kui armatuuri korralikult lõigata? no armatuuri saab ikka lõigata, aga mis seal allpool on? on seal ruumi suurema valjuka magnetile? kui täpne olla, siis kas vot sama valjukat mahutab sinna kuidagi ära: http://www.focal-america.com/catalog/ut ... ia/4w2.pdf

olen väga tänulik sellele kodanikule kes vähegi viitsib kaasa mõelda, sellest sõltub, kas jätan alpina endale
Kasutaja avatar
Koleloom
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 23.01.2005 18:56 23
Peamine sõiduk: f07 GT 535dx 2014a.
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Koleloom »

Seal üleval aukudes on Tweeterid mitte coxal kõlarid ,ja sinna ülese ei ole küll mõtet seda coxi sisse aretada ,parem osta alla originaalaukudesse komponent kõlarid ,kui tahad midagi paremat soetada ,on ikkagi parem kui originaal ja sa saad paremad tweeterid kaah koksidega kaasa kui originaalid on (minu nägemist mööda asenda lihtsalt ülemised tweeterid ,komponentide omadega ) Ja seal katete all ei ole ka nii palju ruumi,et sinupoolt väljapakutud element ära mahuks!! Ja elementide rohkus ei anna helile kavaliteeti juurde ,parem osta lihtsalt endale head komponendid!!
e38 730d 2000a
e61 525d 2004a müüdud
e38 740iL 4.4 96a müüdud
e30 325ix 86a
Peugeot 205 1,4 xs 87a
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

Koleloom kirjutas:Seal üleval aukudes on Tweeterid mitte coxal kõlarid
seal üleval armatuuri aukudes on tegelikult mingid junnid midranged, mis ei "mängi" (ja ei saagi selle raha eest mängida, stock helisüsteemilt on palju nõuda, et mingit helipilti või tonaalsust ülde oleks). need ma tahangi asendada focali midrangedega. tweeterid asuvad mul esiuste piilarites (mis on ka tweeterile vale koht, tweeter poeab mängima inimesele suunaga kõrva, mitte rindkeresse vms), sama kohapeal asuvad ka tweeterid e 39.
Koleloom kirjutas: Ja seal katete all ei ole ka nii palju ruumi,et sinupoolt väljapakutud element ära mahuks!!
kui asi nii, siis on paha lugu. midrange lihtsalt peab sellisel kohal asuma. järelikult tuleb hakata a6 poole vaatama (c4), sellel on hea suur armatuur (pilt sõbra audist: http://www.zone.ee/harrysq/009.jpg?2)
Koleloom kirjutas: Ja elementide rohkus ei anna helile kavaliteeti juurde ,parem osta lihtsalt endale head komponendid!!
sellest lausest ma aru ei saa. elemendid ongi ju komponendid :D
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Audi 100 ja misiganes bmw ei ole soundi ehitamisel kuidagi võrdsed alused. Tõttöelda ei meenugi paremat alust kui 100. Arvan, et Harri on sul sama juttu rääkinud. Mis puudutab bmw twiitrite asukohti, siis olgugi, et kiksu liiga madalal, on nad IMHO päris ideaalselt suunatud ilma viideteta mängimiseks. Olen e30-nes päris palju katsetanud ja piilaris vaid marginaalselt paremaid tulemusi saavutanud, samas muutub kuuldavamaks elementide suurenenud vahekaugus. Midide paigutus on bemaris alati "hiilanud" ja head lahendit vist ei paistagi.
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

Seal tweetrite (osadel midrange) all kulgevad ventilatsiooni torud
kui ma õieti mäletan. Need aga on üsna pehmest ja deformeeruvast plastikust seega saab vast isegi nii et midagi ei lõika vaid vajutad kokkupoole neid torusid lihtsalt.
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

Nu kirjutas:seega saab vast isegi nii et midagi ei lõika vaid vajutad kokkupoole neid torusid lihtsalt.
see oleks küll ideaalne variant. ega see a6 (mille pildi ülevapool riputasin), seal on samuti ventilatsiooni torud samal kohal, ja too tegelane ehitas ka need torud ümber

ps. kas osadel e34 on seal üleval (armatuuri peal) tõesti kõrgete valjukad?
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Niipalju võiks ikka sõbra auto kohta teada, et tegemist ei ole A6-ga vaid A100-ga... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

ZoojaPuhur kirjutas:ps. kas osadel e34 on seal üleval (armatuuri peal) tõesti kõrgete valjukad?
Ma pakun, et enamustel on seal tweetrid.
Midrange on tehasest sinna pandud palju harvemini ehk siis kui
vastav audio süsteem on tellitud tehasest.
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

Silwer kirjutas:Niipalju võiks ikka sõbra auto kohta teada, et tegemist ei ole A6-ga vaid A100-ga... :)
ei oma tähtsust, armatuur on üks
Vasta