1,8 mootor sureb välja tühikäigul...

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
juulius1
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 11.11.2004 13:33 20
Asukoht: tallinn

1,8 mootor sureb välja tühikäigul...

Postitus Postitas juulius1 »

nimelt kuskil Pärnu maanteel kui viaduktist üle sõitsin siis otsustasin käigu välja võtta ning vabahooga foori juurde lasta. kuid auto suri kohe lambist välja. käivitasin,sõitsin edasi kuid sama jama-kui käigu välja võtan siis pöörded langevalt naksti nulli. milles võib probleem olla ja miks ta niiviisis tegema hakkas. kontrollisin õli ja radiaatoris vett,kõik oli normis. pidurid ka ei langenud tagant ära vaid on samasugused kui ennegi. kontakteerusin Truumuga ja ta ütles et kiirendi pump või midagi sellist mis baieri meestel suht kehvalt välja on kukkunud,on omadega õhtal. usun vast tema juttu aga äkki saab keegi veel targa nõuga aidata-et mida kontrollida ja mis on äkki kahe silma vahele jäänd. tänud juba ette.
irooniline värk on see et püüan juba teist korda autoga kuidagi lõpuks saaremaale jõuda et iluvead ära parandada, kuid pole veel õnnestunud-ilmselt ei õnnestu ka seekord :mad:
noniii
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

mul ka samasi juhtunud aga sõidupealt ,et sureb välja siis keeran jälle käima ja sõit jätkub.Õnneks juhtund mingi paarkorda.
Kasutaja avatar
juulius1
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 11.11.2004 13:33 20
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas juulius1 »

täna oli plaanis truumu juurde minna asja vaatama ja juhtus sihukene värk et samas kohas kus eile mootor välja suri esimest korda, jäi seal esimest korda püsima ja ei surnudki välja. ja no auto sõitis täiesti normaalselt,mitte mingit jälgegi sellest et eila iga käiguvahetuse järel tahtis välja surra. ja no mis sa ikka enam remondimehe juurde siis lähed kui pole mingit viga ette näidata.
Küll aga on tekkinud teine probleem-nimelt ventilaator ei jahuta radiaatorit vaid ripub enam-vähem niisma seal küljes. küsimus suurele ringile et kuidas ma saan sellele propellerile ligi et ta korralikult uuesti kinni panna. propelleril on mingi tõsine nõks sees ja jahutus kipub keema minema ***** :mad: . kas ja kuidas on mul võimalik see sinna tagasi panna-kuidas ma sellel ligi saan??
noniii
Vasta