K: amortide kohta

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

K: amortide kohta

Postitus Postitas BMW 525 »

On vaja esimesed amordid ära vahetada. Mõtlesin kasutatud osta aga kuidas ma saan kindlaks teha mis amordiga mul üldse tegemist on. :roll:

Ja veel küsimus, et kas on võimalik kuidagi aru saada kas autol on mingi sportvedrustus või ei. :?:
endal tundub, et nagu oleks aga kinnitust sellele kuskilt ei saa. vb on keegi alla kruvind midagi muud, mitte pole see mis autol tegelikult olema peaks.

Autoks 525TD 95 aasta.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: K: amortide kohta

Postitus Postitas iisak »

Miks on üldse vaja üks vana asi teise vana asja vastu vahetada?
Kuidas sa suudad veenduda nende "uute" töökorras olekus?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: K: amortide kohta

Postitus Postitas BMW 525 »

iisak kirjutas:Miks on üldse vaja üks vana asi teise vana asja vastu vahetada?
Kuidas sa suudad veenduda nende "uute" töökorras olekus?
samamoodi suudan, nagu ma präegugi aru saan, et mul vasak esimene pees on. kui kasvõi kohapeal autot õõtsutada saab ka aru kas tõõtab või mitte.

aasta tagasi kui auto ostsin kohe vaatasin et üks amort pole õige ja peale amorditesti läbimist näitas ka et just too ongi kõige rohkem läbi. Aga noh teised on ka tegelikult suht äärepeal juba.

Kasutatuid mõtlesin sellepärast, et pole niipalju raha hetkel autole raisata. Kui ikka kõik uued osta siis läheb päris kalliks :roll: niipalju kui netist hinnakirja vaatand olen siis on ikka päris hull. Poleks kohe uskund. :|
Vasta