K: Kahepoolne teip ukse tihendi kinnitamiseks?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

K: Kahepoolne teip ukse tihendi kinnitamiseks?

Postitus Postitas aise »

e39 läheb vahetusse üks uks ja uuele uksele üritaks vana tihendi panna aga ei leia kuskilt õiget teipi. Originaalis on selline veniv see teip.
Kasutaja avatar
Hannes_H
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 05.01.2011 14:05 01
Asukoht: Tartu

Re: K: Kahepoolne teip ukse tihendi kinnitamiseks?

Postitus Postitas Hannes_H »

Ma nüüd täpselt ei mäleta kust ma ostsin, aga sellist venivat ja õhukest kahepoolset on meil poodides pakkuda küll (kollane paberilaadne kate on ühel pool). Suur rull oli küllaltki soodne võrreldes Tesa omaga näiteks.
Lauri_R

Re: K: Kahepoolne teip ukse tihendi kinnitamiseks?

Postitus Postitas Lauri_R »

Hannes_H kirjutas:Ma nüüd täpselt ei mäleta kust ma ostsin, aga sellist venivat ja õhukest kahepoolset on meil poodides pakkuda küll (kollane paberilaadne kate on ühel pool). Suur rull oli küllaltki soodne võrreldes Tesa omaga näiteks.
Kui me ühte ja sama asja mõtleme, siis tegemist vaiba kahepoolse teibiga. Igavene saast, kui mitte kasutada seda ettenähtud otstarbeks :D . Kui ei, siis vabandan :)

Tihendi jaoks vaata, et teip (miks mitte ka silikon) kinnitaks ka neid materjale, millele kleepida soovid ning et oleks mõeldud ka välistingimustes. Suurtemates ehituspoodides valik piisav vast.
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Re: K: Kahepoolne teip ukse tihendi kinnitamiseks?

Postitus Postitas Svenp »

Ehitustarvete poodides müüakse Motipi kahepoolset teipi, mis mõeldud välitingimustesse. Teip on musta värvi ja kitsam suurema läbimõõduga rull. Hinna poolest oli mõttekam kui mingid muud Tesa omad.
Sõidurõõm
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: K: Kahepoolne teip ukse tihendi kinnitamiseks?

Postitus Postitas aise »

jäi vana teip kuna ei leidnud sobivat, jäi väga hästi kinni :D
Vasta