BMW paketid

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
mart551
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 16.06.2004 09:31 32
Asukoht: Viljandi - Tartu
Kontakt:

BMW paketid

Postitus Postitas mart551 »

Vaadates aeg-ajalt autokuulutusi, on täielikult kõrini saanud kodanikest, kes poogivad enda neljarattalisele sõbrale igasuguseid imetiitleid külge. Tavaliselt piirdub see hetkelise kulmukortsutusega, aga teinekord tuleb tahtmine küll pahasti ka öelda. Aga mis sa ikka niiväga öelda, palju parem oleks saata kasvõi maili peale link korrektse infoga. Seega, arutaks läbi teema, mida tähendavad erinevad paketid BMW'le, mis mudelitele neid pakuti ja mis üldse mida tähendab.
Toon näite,mis mind ajendas seda teemat tegema:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... gn=general

<-- vabandan ette ära, kui olen ise millestki valesti aru saanud, aga mis on antud juhul tegemist individual-lisadega ? :|

On oodatud igasugune info M-pakett, Individual, Executive, Aerodynamics, Highline jms kohta.
e39 540i + zaz 968M
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

BMW paketid

Postitus Postitas TarMoH »

Ideepoolest võib individual lisa olla ükskõik mis. Sellekohast infot saab UM'ist näiteks.

Näiteks on minu auto kapoti all kirjas, et ka tegemist individualiga. Kui ma UM'ist küsisin, et mis see on, siis öeldi, et jalgade juures võrk :D Aga siiski tegemist individualiga :D

Enamasti on siiski individualid need, millel on tehasest tellitud mingi eriline värv või eriline sisu.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

BMW paketid

Postitus Postitas Henri. »

mart551 kirjutas:Toon näite,mis mind ajendas seda teemat tegema:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... gn=general

<-- vabandan ette ära, kui olen ise millestki valesti aru saanud, aga mis on antud juhul tegemist individual-lisadega ? :|
Eks sa küsi järgi - ju ta värvi silmas peab kuigi enne olevat tumesinine olnud.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Indrek_M »

Lifestyle Edition oli E39 puhul halli värvi, veljeks all BBS Style Y-spoke 80, mina olen näinud ainult 530d mootori ja automaatkastiga. Paketti pakuti minu teada ainult facelift E39 puhul, nii sedaanile kui universaalile.
Üldiselt olid kõik Lifestyle Edition masinad suhteliselt sarnase varustusega - sisu osas ainult sellele paketile iseloomulikud alumiiniumliistud, kellaplokis spidorõngad, must põrand, must lagi, must (pool-)nahksisu, sportistmed, sportvedrustus, sportrool, 10+1 kõlariga hi-fi, suure ekraaniga navi, cd-box, kokkuklapitavad isetumenevad peeglid.
Sellised üleni hall-alumiinium-must stiilis suhteliselt heas varustuses masinad.
Indrek
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: BMW paketid

Postitus Postitas TarMoH »

InterFace kirjutas:
http://www.auto24.ee/used/919448 "Shadowline individual M-Pakett" - M on vist kaduma läinud
See foorumi kasutaja Mikk_M'i oma. M-Pakettist on tõesti ainult vedrustus, rool ja M-Lip. Aga shadowline ja individual on auto küll ;)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Indrek_M »

Teema mõte pole vist kõiki auto24 müügikuulutusi siia postitada vaid arutleda mis kuulub kuhu paketti ja mis mitte.
Indrek
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: BMW paketid

Postitus Postitas TarMoH »

Indrek_M kirjutas:Teema mõte pole vist kõiki auto24 müügikuulutusi siia postitada vaid arutleda mis kuulub kuhu paketti ja mis mitte.
M paketti peaks siis kuuluma (e39):

M Ukse lävepakud
M stanged (esimene stange siis T tähelise võrega eest - millel T tähelist võret pole, see on juba M5 teema).
M rool
M käigukanginupp
M vedrustus
Hallid liistud autos
Sport istmed pööratud nahaga.
M ukseliistud
M paketi veljed (Style 66)
Enamasti shadowline'id ka.

Mina olen paari sellist tehasest M pakettiga autot näinud ja nad kõik näevad nii välja. Seega ju sellises olekus tehasest välja tulid. Kui midagi puudu, siis võib olla kas eritellimus tehasest või siis midagi tuunitud. Parandage mind, kui eksin :D

Paar näidet ka. Tunduvad olevat orig. m-pack'id
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=912266
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=907113
Viimati muutis TarMoH, 03.10.2011 17:31 43, muudetud 1 kord kokku.
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Anti »

Valged suunatuled, must lagi ja shadowline liistud ka :idea:
Või viimast sa mõtlesidki nende "M ukseliistude" all?

EDIT: M vasaku jala tugi ka ;)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: BMW paketid

Postitus Postitas TarMoH »

Anti kirjutas:Valged suunatuled, must lagi ja shadowline liistud ka :idea:
Või viimast sa mõtlesidki nende "M ukseliistude" all?

EDIT: M vasaku jala tugi ka ;)
Shadowline'i jõudsin juba kirja panna :D Aga need teised asjad ka jah. Hea täiendus. :lol:
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: BMW paketid

Postitus Postitas jargo »

huvitav,mis e36 m-paketti peaks kuuluma.
ise tean selliseid vidinaid:
esistange
tagastange
karbilaiendid
tagatiib
veljed
peeglid
lävepaku liistud
ukseliistud
tume lagi koos valgustuste ja käepidemetega
käikari nupp
rool


midagi veel?
vedrustus ja istmed võisid vist ka tavalised olla?
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Riivo »

no eriti paistavad silma Vassiilide välja mõeldud "optikud"....kindlasti mahlakamaid variante enam ei mäleta aga kõik vast teavad M5-optikuid ja Alpina-optikuid müügis olnuna...ajab muigama ja kohane oleks ka teatud grupi lemmikuks olnud facepalmi pilt...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Randofer »

Minu e36 touringul polnud ei M stangesid ega sportistmeid. Oli vaid sport rool sama nagu Interfacel ja M-vedrustus, samas polnud märget, et tegu oleks Individualiga.
Kombinatsioone võib olla päris palju.
When it doesn´t blow it sucks
Kristo_K
Huviline
Postitusi: 252
Liitunud: 30.03.2005 19:24 05
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Kristo_K »

Indrek_M kirjutas:Lifestyle Edition oli E39 puhul halli värvi, veljeks all BBS Style Y-spoke 80, mina olen näinud ainult 530d mootori ja automaatkastiga. Paketti pakuti minu teada ainult facelift E39 puhul, nii sedaanile kui universaalile.
Üldiselt olid kõik Lifestyle Edition masinad suhteliselt sarnase varustusega - sisu osas ainult sellele paketile iseloomulikud alumiiniumliistud, kellaplokis spidorõngad, must põrand, must lagi, must (pool-)nahksisu, sportistmed, sportvedrustus, sportrool, 10+1 kõlariga hi-fi, suure ekraaniga navi, cd-box, kokkuklapitavad isetumenevad peeglid.
Sellised üleni hall-alumiinium-must stiilis suhteliselt heas varustuses masinad.
Enda masin tehasevarustuse listi järgi samuti Lifestyle edition (sedaan), kuid pole Hi-Fi (või DSP'd), suurt navi ega CD-boxi (lihtsalt CD makk). Värviks on sinakas hall, passis helesinine, veljed Style 81. Olen kohanud ka 525dA Touringut sama paketi ja helesinise värviga, aga velgedeks olid samad mis sinul nimetatud.
mcung13
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 05.11.2011 20:14 19

Re: BMW paketid

Postitus Postitas mcung13 »

E39 M sport pakett sisaldab:
M sport esi ja taga stange.
M ukse all ääre liistud.
M sport rool, nahast.
M sport II vedrustus.
Sport istmed (Standardis "pööratud nahk" ehk vakstu, lisana päris nahast).
Kas 17" style 66 või 18" style 37 veljed.
Brushed aluminum trim.
Shadowline.
Must lagi.

Sport pakett - M sport 1 vedrustus.

Olid ka eri mudelid nagu:
Avus blue - sinine SE stangedega, manuaal kast, 520i või 525d
Aegean blue - sinine Msport 2002 või 2003 aasta. Kas 530d või 530i, steptronic. Style 37 velg. Hall nahk sisu.
Champagne 1 - Black sapphire, Msport 2000 - 2002 aasta 530i steptronic, Style 37 velg, puit liistud, 2 tooniline sisu - heledad istmed ja ukse kaardi nahk, tume lagi, armatuur ja põrand.
Champagne 2 - sama mis champagne 1 plus nahast keskmine käetugi ja ukse käetoed, hele kollasest puidust trim, laiekraan navi.

Exclusive edition - 2 tooniline puit dekoor (must ja pruun reeglina), nahk käetoed ustel ja keskel (mõnedel nahk armatuur), puit kattega rool. Kroom liist pagasnikul.
Lifestyle - hall touring? pole kindel selles.
Individual - eriline värv või sisu värvide kombinatsioon, bmw individual kirjaga liistud ukse all äärtes.

See on kõik, mis mul e39-st meelde tuli praegu.
Teiste bmw mudelite kohta ei tea midagi.
Kasutaja avatar
Rainer_U
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 21.06.2004 12:39 07
Asukoht: Tallinn

Re: BMW paketid

Postitus Postitas Rainer_U »

Indrek_M kirjutas:Lifestyle Edition oli E39 puhul halli värvi, veljeks all BBS Style Y-spoke 80, mina olen näinud ainult 530d mootori ja automaatkastiga. Paketti pakuti minu teada ainult facelift E39 puhul, nii sedaanile kui universaalile.
Üldiselt olid kõik Lifestyle Edition masinad suhteliselt sarnase varustusega - sisu osas ainult sellele paketile iseloomulikud alumiiniumliistud, kellaplokis spidorõngad, must põrand, must lagi, must (pool-)nahksisu, sportistmed, sportvedrustus, sportrool, 10+1 kõlariga hi-fi, suure ekraaniga navi, cd-box, kokkuklapitavad isetumenevad peeglid.
Sellised üleni hall-alumiinium-must stiilis suhteliselt heas varustuses masinad.
Paar vastuväidet ka :)
Mul on topasblau sinine ja 2,5dA 120 kw originaal Lifestyle edition.
e30i 316Touring => e36 318i => e34 525 TdsA => e39 528i => e46 328iA => e46 328 Ci => e46 320d => e36 318 Tds Touring
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: BMW paketid

Postitus Postitas AARE540 »

Jääb vaid loota, et vähemalt EBK foorumi kasutajad auto müümisel Riivo mainitud "Vassili Editionit" ei kasuta, samuti olen kindel ka selles, et vähegi teadlikumale ostjale ei õnnestu olematut asja, ehk siis mingit X-paketti pelgalt nime külgepookimisega müüa.
Kuigi jah, eks selle kõlava nime külgekleepimise eesmärk ongi lolle püüda. Nõme igal juhul.
Kasutaja avatar
copy
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 06.12.2010 23:47 41
Asukoht: Harjumaa

Re: BMW paketid

Postitus Postitas copy »

TarMoH kirjutas:
InterFace kirjutas:
http://www.auto24.ee/used/919448 "Shadowline individual M-Pakett" - M on vist kaduma läinud
See foorumi kasutaja Mikk_M'i oma. M-Pakettist on tõesti ainult vedrustus, rool ja M-Lip. Aga shadowline ja individual on auto küll ;)
Re.Re. See on korralik :)
e34 530 M30B30 '88
Vasta