K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Pole tegu Bmw-ga, aga üleüldiselt, kes jagab, kes mitte. Tegu mu teise autoga, Mondeo 2.0, 2003a, 96kw diisel jamab! Lööb möödasõidul 5-6 käiguga mootori avariisse...
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
ramman
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06.02.2011 23:07 14

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas ramman »

Oma firma asjadega olen käinud kogu aeg Karla Autos. Tean, et selle koha kohta on vastakaid arvamusi ja räägitakse palju si...a nende kohta. Suhtumine ja suhtlemine jätab teinekord tõesti soovida. Aga siiani oleme alati nendelt abi saanud ja suht kiiresti ja mõistliku hinnaga. Kuna meil on tegemist kahveltõstukitega (volkkari TDI diislid peal) ja tehase ametlik tarkvara ja diagnostikaprogrammid on olemas, on alati konkreetne asi teada, mis vajab vahetust. Seega ei saa keegi nahka üle kõrvade tõmmata. Kuna omal pole pumpade remondiks vajalikke seadmeid (ei tasu ka osta, kui ainult oma tarbeks kasutada), siis lihtsalt kasutame nende remondi teenust. Pumba või muu vajaliku osa võtame ise maha ja anname neile remontida.
Soe soovitus on näidata autot erinevatele spetsialistidele, mitte anda kohe esimeses kohas auto remonti. Lase teha diagnostika mitmel diislispetsialistil ja siis kui kõik väidavad sama asja, lase korda teha. Remondiks vali kindlasti selline koht, kes annab tehtud töödele garantii ja kasutab kvaliteetseid varuosi.

Parimat, R.
Suvel - Chevrolet Camaro Z28 5.7 V8; Iga päev - Grand Voyager 3.8 AWD
Uunikum - ZAZ; Tööl - MB Sprinter
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

ramman kirjutas:Oma firma asjadega olen käinud kogu aeg Karla Autos. Tean, et selle koha kohta on vastakaid arvamusi ja räägitakse palju si...a nende kohta. Suhtumine ja suhtlemine jätab teinekord tõesti soovida. Aga siiani oleme alati nendelt abi saanud ja suht kiiresti ja mõistliku hinnaga. Kuna meil on tegemist kahveltõstukitega (volkkari TDI diislid peal) ja tehase ametlik tarkvara ja diagnostikaprogrammid on olemas, on alati konkreetne asi teada, mis vajab vahetust. Seega ei saa keegi nahka üle kõrvade tõmmata. Kuna omal pole pumpade remondiks vajalikke seadmeid (ei tasu ka osta, kui ainult oma tarbeks kasutada), siis lihtsalt kasutame nende remondi teenust. Pumba või muu vajaliku osa võtame ise maha ja anname neile remontida.
Soe soovitus on näidata autot erinevatele spetsialistidele, mitte anda kohe esimeses kohas auto remonti. Lase teha diagnostika mitmel diislispetsialistil ja siis kui kõik väidavad sama asja, lase korda teha. Remondiks vali kindlasti selline koht, kes annab tehtud töödele garantii ja kasutab kvaliteetseid varuosi.

Parimat, R.
Mu autol on Delphi süsteem, seda ainukesena (Mu teada) müübki Karla osadena ka, muuhulgas ka pihusteid osadena ja remondivad ka. Mul see lollakas commonrail, see pole odav remontida:)
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
funkiller
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 20.03.2006 17:41 25
Asukoht: Tallinn

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas funkiller »

Tundub,et Mondeo suht raske juhus
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 17&t=66861
Hmm Volkari diislid peal,seega siis Karla teeninduskeskuse juurest üle Trt mnt jah?
Eks nad firmade suhtes on ikka püüdlikumad.
Kõikide kohta on head ja halba kuulda,ise käisin kunagi diislikeskuses ja jäin rahule.
Leidub veel
Joe's Garaaž OÜ
Test-Rem Diisel OÜ
Diislimeister
Oisu diisel

Veel lugemist
http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php?f=18&t=14075
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

[quote="funkiller"]Tundub,et Mondeo suht raske juhus
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 17&t=66861
Hmm Volkari diislid peal,seega siis Karla teeninduskeskuse juurest üle Trt mnt jah?
Eks nad firmade suhtes on ikka püüdlikumad.
Kõikide kohta on head ja halba kuulda,ise käisin kunagi diislikeskuses ja jäin rahule.
Leidub veel
Joe's Garaaž OÜ
Test-Rem Diisel OÜ
Diislimeister
Oisu diisel

Veel lugemist
http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php?f=18&t=14075[/quote
Vaatan mis Karlas räägitakse homme:)
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
ramman
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06.02.2011 23:07 14

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas ramman »

funkiller kirjutas:Hmm Volkari diislid peal,seega siis Karla teeninduskeskuse juurest üle Trt mnt jah?
Asume põhimõtteliselt Karla Auto vastas jah, üle Tartu maantee.

Oisu diisli kohta on kolm halba kogemust:
1. Nissan Patroli 2.8 TD pumba pea oli vaja vahetada, soojalt kehv käivitumine. Raha küsit 15 000 EEKi aga auto ei saanud paremaks. Paras jama oli selle asja lahendamisega.
2. Audi A6 2.5 V6 TDI peale mootori remonti sai sõita Oisust Paidesse ja mootor jooksis kokku. Ka paras kemplemine selle asja ümber.
3. 1.9 TDI kõrgsurve pumba kütusekogust ei suudetud paika sättida. Suitses musta nagu vanakuradi katel. Peale ise näppimist jäi suits ära ja mingi aja pärast siis ka pump korralikult häälestatud.

Sellised on minu ja minu lähituttavate kogemused Oisu diisliga. Need on kõik vanakooli mootorid ja ma kahtlen sügavalt, kas ta uute CR mootoritega hakkama saab.
Ise läksin ka sinna kohta juttude põhjal, et hea mees ja hind ka mõistlik. Aga välja tuli teisiti.
Suvel - Chevrolet Camaro Z28 5.7 V8; Iga päev - Grand Voyager 3.8 AWD
Uunikum - ZAZ; Tööl - MB Sprinter
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Nagunii Viljandi poole asja, mõtlesin et käin läbi sealt Oisust peale Karlade külastust , aga nüüd võtab kahtlema :?
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
ramman
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06.02.2011 23:07 14

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas ramman »

Mine kindlasti uuri asja, kui sinnakanti sõidad. Küsi konsultatsiooni ja las kuulab mootorit. Peale mõningast jutuajamist peaks olema selge, kas ta saab hakkama selle tööga või ei.
Minu kogemused on küll paar-kolm aastat vanad, aga võib-olla on ta omale paremad aparaadid soetanud.
Mine sealt läbi ja küsi, las mitu erinevat kohta ikka annab arvamuse.
Suvel - Chevrolet Camaro Z28 5.7 V8; Iga päev - Grand Voyager 3.8 AWD
Uunikum - ZAZ; Tööl - MB Sprinter
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Testremis käisin, Veiko kiskus tagasivoolud lahti ja vaatas silmaga, et need õiged, võta siis kinni! Aja sain 13 okt. sinna! Joe garaazist tasuks siis kah läbi käia siis millalgi, jah? Palju just selline diagnost võiks maksta ka erinevates kohtades, hakkavad seal Karlas muidu mulle teab mida pähe määrima!?
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
funkiller
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 20.03.2006 17:41 25
Asukoht: Tallinn

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas funkiller »

Karlas öeldi mulle kunagi,et pump maha ja stendi,pihustid ka.Hind tunnitöö alusel autoks oli 525tds
Seda käisin siis küsimas kuna auto ei liikunud absoluutselt ei tahetud masinat nähagi.Läksin Oisu vend vaatas vahetas klapi voolikud ringi ja korras.Siis olin veel võhik ning esimene diisel Bmw
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Olen hetkel siin Karlas ja teenindus on ikka -5! Eks paistab, mis öeldakse:)
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Henri. »

Vp, teenindus on alla igasugust arvestust, et miinus viis kirjutasid?
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Algul oli jah ebameediv, siis kui julgesin selle paberi kohta küsida, mis algul nina ette pistetakse-töökäsk vms, kuhu pead alla kirjutama sellele, et sa oled nõus sellega et kui nemad miskit ära lõhuvad ja pärast kinni ei maksa! Kui jutt juba pihustite kontrolli peale läks, siis oldi juba sõbralikumad, aga seda ma veel teha ei lasknud:) Miski tihend vahetati pumbas rõhuklapi taga vms, oli katki olnud. Pean ilmselt tagasi minema, sest sellest tolku polnud ja mootor läheb ikka suurtel pööretel avariisse! Aga sõidan enne ühe paagitäie maha, lisasin mingit pihustite puhastit, ehk aitab:) 18.- ühe pihusti kontroll ja remont 36.- vist, pluss peale-maha 1h-35.-
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Nüüd lasin pihustid Põltsamaal, Silver Nermanil manuaalselt ära kontrollida, mensuuridega ja mõõdud kõik ühed teatud aja jooksul. Pumba külje asuva klapi vahetasin uue vastu(reguleerklapp), midagi ei muutunud. Siis üks diagnostik leidis veel mingi anduri veakoodi, mis asub pihusti lati otsas.Kas see võib ka midagi mõjutada,tühikäigul ka lonkab kergelt, seda tegi enne ka! Nüüd aja jooksul on asi hullemaks läinud, ei saa enam viiendaga ka üle 2000 pöörde eriti lasta(rahulikult saab).
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
kloox
Huviline
Postitusi: 1202
Liitunud: 12.03.2006 20:02 09
Peamine sõiduk: g31M-pakett
Asukoht: Valga

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas kloox »

Kkui muutuva geomeetriaga turbs siis hakka äkki viga sealtpoolt otsima+veel egr, õhukulumõõtja jne.Lonkamise korral saab diagnostik ka pihustite tööd kontrollida ju ja sealt näha,milline pihusti ei toimeta ilusti.Pm vigu selle puhul 1-mitu.Ja siis vaheta see andur ka ära ning tule kurda edasi.
530d
Molotov51
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 22.04.2006 19:19 28
Asukoht: Jõgeva

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Molotov51 »

Kuule mees... viga on ju käega katsuda. Kas tekib turbo ülerõhk ja mootor läheb avariisse või siis jah see sensor mida sa just mainisid. Pane ajutiselt mõõtmiseks kell külge kasvõi kojamehe vahele ja tee mõni tiir. Või kui tõepoolest see rõhk ei ole üleliigne siis map sensor suure tõenäosusega. Kohapeal võid paarutada palju tahad oma rõhukellaga sa ei saa reaalset tulemust.
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas Vanapeer »

Käisin Diislimeistris, seal mõõdeti ja uuriti niipalju, et vahetati ära tagasivoolu klapid.Alguses nagu oli kah minek nii nagu peaks ja võiks ka nii mõnegagi mõõtu võtt, aga suurtel pööretel ikka kohe avariisse. Diagnost näitab kuskil küttesüsteemis üle või alarõhku!
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
mel777
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 26.07.2007 10:17 59

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas mel777 »

Diislimeistrisse pole mõtet minna - jobutavad poolteist tundi veakoodide lugemisega (mille ma ise pärast 5 min ära tegin Androidiga ja samad tulemused sain) ja siis küsivad selle eest 40EUR.
Kui näevad, et klienti pügada ei saa, siis edasise remondi asjus ühendust enam ei võta.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: K: Kuhu ja millisesse diisliremondi firmasse pöörduda...

Postitus Postitas MuiduMees »

MIna sinu asemel läheks mõnda korralikku diagnostikasse, kus vähemalt elimineeritaks enamus asjad.
Kui mul endal auto jamas, siis käisin ka mööda diislikeskuseid ning pandi ka igasuguseid ulmelisi diagnoose( hiljem selgus, et oli väike viga, kuid ei osatud korralikult veateateidki lugeda ja seoseid leida).
2000 a. 320d, e46
Vasta