Roolilatt ja rooliotsad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
veikuu
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 03.06.2010 17:14 29
Peamine sõiduk: BMW 325 2jz

Roolilatt ja rooliotsad

Postitus Postitas veikuu »

tere,

Vajaksin pisut nõu. Asi selline, et vaja on vahetada vasakpoolne rooliots. Kas sellisel juhul tuleks ka juba see parempoolne rooliots vahetada ? Kas võiks panna kasutatud varuosa või muretseda uus ?
Roolilati kohta oleks kaa küsimus. Roolilatt ajab õli välja ning öeldi, et semmerid tuleks selleks ära vahetada ning paluti muretseda roolilati remont komplekt. Olen seda otsinud ning ei suuda sellist asja kuskilt leida. Kuidas on teil sellise asjaga kogemust ?

Tänan vastuste eest
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Re: Roolilatt ja rooliotsad

Postitus Postitas Heiki_L »

rooliotstega on asi nii. (minu arvamus)

Võib vahetada ka ühe poole. Aga on endal olnud kogemus sillastendis kus öeldi, et uue rooliotsaga saab täpsemalt reguleerida kuid vana ja roostes nii täpne pole. Endal just ees rooliotste vahetus. minu autol on läbi ühelt poolt sisemine ja teiselt poolt välimine. Vahetan ära kõik neli sest siis on kindel, et varsti ma ei pea vahetama hakkama neid vanu mis külge jäid.

Roolilati remontimise kohta.... vaatasin netist, et on olemas küll remont komplektid. täpsemalt peab uurima kust ja mis hinnaga saaksid sa endale sobiliku. see mida mina vaatasin maksis 35€ aga ei tea kas on bmw-le või mitte.
E39 530D 01
omandatud keremudelid : e28, e30, e34, e36, e39x3
Vasta