Tuleklaasi poleerimine???

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Tuleklaasi poleerimine???

Postitus Postitas Jarlo »

Siin igasugu meistrimehi koos, äkki kellelgi on infot...
Huvitab selline asi, et kas esitule klaasi (klaasist mitte plastik) on võimalik poleerida ja kui on, siis mis on ohud? Olen nagu kusagilt lugenud, et saab, aga täpsem inf puudub.... Plastikklaase poleeritakse hoolega, seda tean kindlasti.
Probleem on nimelt selles esitule klaasid E36-l on kivitäkkeid täis ja tuhmid. Enne uute klaaside ostmist uurin alternatiivseid variante, et äkki annab odavamalt läbi ajada...
Krix20
Huviline
Postitusi: 264
Liitunud: 06.04.2004 23:48 22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas Krix20 »

proovi klapilihvimispastaga(teemantpasta) a kui klaasi väga tuliseks lased siis läheb katki(küljeklaas igatahes läks)
Mägilane
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 19.05.2005 23:24 38
Asukoht: Tallinn

Re: Tuleklaasi poleerimine???

Postitus Postitas Mägilane »

Jarlo kirjutas:Siin igasugu meistrimehi koos, äkki kellelgi on infot...
Huvitab selline asi, et kas esitule klaasi (klaasist mitte plastik) on võimalik poleerida ja kui on, siis mis on ohud? Olen nagu kusagilt lugenud, et saab, aga täpsem inf puudub.... Plastikklaase poleeritakse hoolega, seda tean kindlasti.
Probleem on nimelt selles esitule klaasid E36-l on kivitäkkeid täis ja tuhmid. Enne uute klaaside ostmist uurin alternatiivseid variante, et äkki annab odavamalt läbi ajada...
Sorry et teemasse trügin, aga oskad ehk öelda et millega plastikklaase poleeritakse, mõtlen et vahetasin natuke aega tagasi esituled seepärast uute vastu välja kuna klaasid olid kvisajust, mis meie teedel tavaline, täiesti matid. Arvatavasti uute saatus mingi aja pärast sama, äkki saaks poleerimisega vahetust edasi lükata kui see asi ikka toimib :idea:
BMW touring
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Ise plastikklaasi poleerinud pole, aga olen kuulnud, et tehakse. Kõigepealt peene liivapaberiga (1500) märjalt lihvid klaasi üle ja siis pole muud kui peene lihvimispastaga üle. Täpsemalt on sellest ka streetrace.org foorumis räägitud. Seda teenust pidid ka autopesulad pakkuma kes poleerimisega tegelevad, nt Tähetorni pesula Tallinnas.
Indrek I
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 17.01.2003 12:34 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek I »

ennastki huvitaks klaaside poleerimine vms. näiteks tuuleklaas ja Samuti esitulede klaasid
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

Tuuleklaasi poleerida ei saa, liialt suur pind, hakkab hiljem moonutama
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Tuuleklaasi poleerimisest ei pidavat jah midagi head välja tulema, pidi moonutama hakkama ja kui esiklaas moonutab, siis ... :)
Kas see klapilihvimispasta on ikka õige asi selle töö jaoks... äkki ikka mingisugune poleerimispasta... :? Ühesõnaga oootan veel asjalikke soovitusi
Krix20
Huviline
Postitusi: 264
Liitunud: 06.04.2004 23:48 22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas Krix20 »

sellist asja nagu "klaasi poleerimis pasta" pole olemas :( usu mind-olen mitu aastat saksast toodud "käiasid" (vähemalt välimuselt) auto sarnaseks muutnud ja seda klaasijama tuli ikka mõnikord ette küll(just külgmiste akendega) kui äkki mäletad kooliajast,et ainult teemant kribib klaasi.... siis tee omad järeldused... aga mina ütlen,et AINULT TEEMANTPASTAGA ON VÕIMALIK KLAASI LIHVIDA-POLEERIDA :evil: aga tuleb ettevaatlik olla :!:
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

OK, rahu, rahu... :) Kuna pole antud asjaga kokku puutunud, siis sellest ka sellised lollid küsimused. Üritan midagi ikka nende tuledega lähiajal ette võtta, eks siis annan märku, kas mingit tulemust ka oli :) Aga eriti ma tulemust ei looda... :?
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Suletud