Replica veljed.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
bismarck
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 02.04.2006 14:32 43
Asukoht: tartu

Replica veljed.

Postitus Postitas bismarck »

Sooviks vähe infot replica velgede kohta.Millised on miinused ja kas on üldse tasub neid osta?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Replica veljed.

Postitus Postitas AARE540 »

Mina ja paljud teised neid ei ostaks- tavaliselt on nad raskemad kui OEM veljed, samuti on vuhvelvelg üsna suure tõenäosusega purunemisaltim. Ainuke pluss on minu silmis hind, kuigi enne ostaks ikkagi mõne tuntud tootja omanäolise velje kui originaalvelje odava koopia.
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Re: Replica veljed.

Postitus Postitas foxy007 »

Ma usun , et replica ja replical on ka kindlasti vahe. Mina olen kasutanud replicaid ja ei ütle halbu sõnu. Kuigi jah raskus ja nad võtavad vigastusi kergemalt vastu ( metall pehmem ). Kokkuvõte: ei kahetse, et kunagi ostsin replicad oma masinale alla, kuid ise eelistaks ka originaali! :cool:


Kristo
Mercedes- Benz V250 - 2016
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Replica veljed.

Postitus Postitas StenV70 »

On olemas kvaliteetsemaid ja kehvasid replicaid ning vahe väga suur...Mõne kehvemaga on nii,et võtad karbist välja,paned rehvi peale ning võib juhtuda,et hakkab aegamööda tühjaks vajuma(õhumull sisse jäänud,värv väga kaua ei kesta). Ning muidugi materjal.....Kehv velg läheb kergesti kõveraks,ei pruugi arugi saada kui veje kõveraks sõidad.Kui peaks juhtuma,et mõra tekib veljele siis ei pruugi seda keevitada saadagi kuna materjal on nii kehv.Kaaluvad ka kenasti.
Isiklikult olen näinud velge mida on 12 kohast remonditud ja olen ka näinud velge millel murdusid sõidu pealt 3 kodarat ära(õnneks nõmme keskuse ees,ei olnud suur kiirus).
Värvimise kvaliteet ei puugi ka kuigi hea olla.
Eemale ei pea hoidma hiina toodetest kui tead milline neist talutav on aga üldiselt ei soovitaks.
Ka mingi muu disainiga velg(ei pea replica olema) võib kehva kvaliteediga olla seega tasuks siiski osta korralikke velgi. Korralik ei tähenda ilmtingimata kallist.
Vasta