LUKKU E28 kellad(inspection)

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

LUKKU E28 kellad(inspection)

Postitus Postitas Danil523 »

Ma olen teadlik ja tean ,et see teema on tihti olen lugenud kõik teemad. Aga tekis probleem ja selline tunne et mul aisal vist. Arvan et selle sama nullimise pärast.Nimelt- nüüd kui ma panin kokku nii nagu kirjas 1 ja 7 , kustus ära kell+Inspection. aga kui ma panin tööle tuled ja tahtsin suunatuld näidata selgus et kõik kinni.
Nüüd ma kahtlustan selles nullimise. mida teha?foorumites pole kellelgi sellist jama? mul on suunatulede asemel kaugtuled ja vastupidi ,udukad üldse ei tööta. nüüd ei saa ka sõta rohkem kui aiast välja...


kui on inimene kes teab sellest kas või nats siis oleks väga tänulik. kui kellelgi selline jama on olnud siis - mida võiks teha.
Viimati muutis Danil523, 17.08.2005 00:56 58, muudetud 1 kord kokku.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Kõik millegi pärast nullivad ise seda et lühistavad ära, aga seda EI TOHI TEHA ISE see rikub autol elektronikat. SELLEKS ON SPETSIAALSED APARAADID. Varem või hiljem te kõik keerate oma auto elektroonika niimoodi p***e. Seda ei väida aint mina, vaid ka spetsid. Nemad tegid ka mulle selle selgex ja sellepärast kannatas ka minu auto et oli isenullitud.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

aga ega keegi ei tea mis teha et saaks korda vähemalt suunatuled????


kui kellelgi on olnud sama olukord või sarnane siis kirjutage vähemalt mingi soovitus või vähemalt tahaks tead mille pärast see on. Kas nullimise või mingi muu põhjus.
truumu

Postitus Postitas truumu »

MairoG kirjutas:Kõik millegi pärast nullivad ise seda et lühistavad ära, aga seda EI TOHI TEHA ISE see rikub autol elektronikat. SELLEKS ON SPETSIAALSED APARAADID. Varem või hiljem te kõik keerate oma auto elektroonika niimoodi p***e. Seda ei väida aint mina, vaid ka spetsid. Nemad tegid ka mulle selle selgex ja sellepärast kannatas ka minu auto et oli isenullitud.
See "tark aparaat" teeb täpselt sedasama ehk siis lühistab klemmid ära.
Lihtsalt eksimise võimalus(valed klemmid) on viidud nulli.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

sai asi korda
Kasutaja avatar
eclipse
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 03.01.2005 23:13 26

Postitus Postitas eclipse »

kui paned valed asjad kogemata kokku ja mingi asi lakkab töötamast, viska kõige ennem terane pilk kaitsmekarpi ;)
530d
Vasta