A-varuosad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
lynx
Huviline
Postitusi: 693
Liitunud: 16.02.2003 10:45 03
Asukoht: Lääne-virumaa

A-varuosad

Postitus Postitas lynx »

kas keegi oskab soovitada e30-le häid A-kat varuosade tootjaid(silla osad:puksid, sarniirid jne) ja kust neid võimalik tellida oleks? ning mingi umbkaudse hinnavõrdluse ka teha?

tänud!!
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raimo_r »

lemfoerder ja http://www.autoosad.ee/ näiteks ;)
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Kas ma olen valesti aru saanud või mis, aga A-varuosad on originaalvaruosad, millega varustab BMWsid minu teada UM. B-varuosad on midagi muud.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

raimo_r kirjutas:lemfoerder ja http://www.autoosad.ee/ näiteks ;)
Olen ise koguaeg oma bmw-le siit juppe tellinud ja siiamaani pole tellitud varuosadega probleeme esinenud, talvel ostsin sealt bensiinipumba ja töötab siiamaani, peale pumpa, olen sealt veel tellinud kõvasti ja suures väärtuses. Nii et julgen seda kohta samuti soovitada :D
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ei, ma täitsa usun seda, sest mul endalgi auto poolenisti B ja romula juppe täis, mis täitsa funksivad.
Xim
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 31.03.2003 20:12 18

Postitus Postitas Xim »

a varuosa on see mida myyb ainult esindus ja kus on näiteks bmw symboolika kyljes.

lemfölder teeb näiteks b varuosa ja myyb seda oma firma märgi all, aga samas on mersu a osa ka lemfölderi toodang.

igasugu laagritega on asi näiteks lihtsam reeglina tulevad laagrid kas koyost v6i skf'ist. ja vastavalt pakendile on ka hind.

...ah segane värk igaljuhul
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
tanelp kirjutas:Kas ma olen valesti aru saanud või mis, aga A-varuosad on originaalvaruosad, millega varustab BMWsid minu teada UM. B-varuosad on midagi muud.
Näiteks mootoropadjad läksid minu autole B-varuosad. Ainuke vahe oli A-osaga selles, et BMW logo oli maha lihvitud. Ilmselt pidaski esimene postitaja silmas, milliste firmade toodanguid kasutab BMW ise varuosadena. Kahjuks ma enese mootoripatjade firmat ei mäleta.

jJanno
Indrek I
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 17.01.2003 12:34 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek I »

jjanno kirjutas:Tere
tanelp kirjutas:Kas ma olen valesti aru saanud või mis, aga A-varuosad on originaalvaruosad, millega varustab BMWsid minu teada UM. B-varuosad on midagi muud.
Näiteks mootoropadjad läksid minu autole B-varuosad. Ainuke vahe oli A-osaga selles, et BMW logo oli maha lihvitud. Ilmselt pidaski esimene postitaja silmas, milliste firmade toodanguid kasutab BMW ise varuosadena. Kahjuks ma enese mootoripatjade firmat ei mäleta.

jJanno
mul e30-nele täpselt samasuguseid juppe ostetud kus logo maha lihvitud ja sellepärast ka odavamad aga ikkagi samas a varuosa ,ainult läheb b varuosa alla
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

A.osad.

Postitus Postitas Janek »

Minu kommentaar ka siia juurde.
Ütleme nii et kas osa on lemförderi või febi oma pole vahet,mõlemad tootjad teevad ka niiöelda tehasele originaal juppe (jah pukside pealt on seda näha et vastava auto märk maha lihvitud).Nii et ega bmw ise sillaosasid ise valmista ta ikka tellib need vastavalt oma tarnijate käest ,ainult et enne auto külge minekut käib see jubin kvaliteedi kontrollist läbi.
Tel:56659473
Vasta