Xenon plokk ebay vs originaal?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
bosshoss
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 04.10.2009 19:49 02
Asukoht: Tartu

Xenon plokk ebay vs originaal?

Postitus Postitas bosshoss »

Tere

Tekkis päevakorda selline probleem, autoks E91 2008a 330xd
Vaadates originaali hinda esinduses 439 euri 63126948180 ja ebay sama toote hind kuskil 50 kuni 60 taala siis tekkis küsimus...
Minu autol on küljes sama firma toode mis ebays müügil: Mitsubishi Electric Made in Japan
Kes on originaali tootja? Mul on kahtlus et minu omal on need juba vahetatud kunagi kellegi eelneva omaniku poolt.
Mis on selle osa orienteeruv hind meie kaubanduses?
Ehk kas mõistlik oleks osta siit või tellida ebayst?

Märt
E91 330xd
-Ruslan-
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 25.10.2008 01:38 22
Peamine sõiduk: Renault Master 3 2022
Telefon: 53875297
Asukoht: Järvamaa - Käravete

Re: Xenon plokk ebay vs originaal?

Postitus Postitas -Ruslan- »

Made in Japan ongi OEM toodang nende bemmi ballastidel. Samad ballastid sobivad ka Volvodele.

Küsimus ongi selles, kas tahad uut või kasutatud ? Kui leiad eestis kasutatud (Carway, Remoreks jne hea hinnaga), siis miks mitte meie kaubanduses osta. Plussiks, kui viskab sussid nurka või ei tööta, saad ringi vahetada või papp tagasi. Ebays kasutatud puhul natuke keerulisem lugu...

Samas, siin pakutakse naeruväärse raha eest tuttikad, garantiiga OEM ballasti. Võrreldes Um hinnaga.

http://www.ebay.de/itm/ORIGINAL-BMW-VOL ... SwInxXMdza

Edit: Tuli meelde, et olen uurinud ühel eesti leheküljel pakuvate ballaste enda autole. Seega eestis saad endale 170.- euriga tuttika OEM ballasti 2 aastase garantiiga.

http://www.diagnostikaseadmed.ee/et/juh ... llast.html

Ruslan
Viimati muutis -Ruslan-, 29.08.2016 21:38 37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
bosshoss
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 04.10.2009 19:49 02
Asukoht: Tartu

Re: Xenon plokk ebay vs originaal?

Postitus Postitas bosshoss »

Ebayst tellitud plokk jõudis eile kohale, hetkel töötab, kauaks, ei tea. Sülitan kolm korda üle õla :)
E91 330xd
Vasta