Velgede keevitus

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
kaleptik
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 21.07.2014 21:10 21
Peamine sõiduk: bmw e46 330d

Velgede keevitus

Postitus Postitas kaleptik »

Mõtlesin pikalt kuhu panna see teema aga ei osanud kuhu täpsemalt liigitada kui siia. Vabandan kui kellelegi jääb ette, et see siin on.

Mure selline, sooviks teada kas keegi viljandis/viljandimaal teeb alumiinium keevitust ? Oleks vaja kahel veljel kodaraid keevitada. Töö pole lihtne aga pole ka raske. Kui keegi oskab soovitada mulle inimest siis kirjutage PS ja seal annan pilte ja täpsemat infot. Tänan
einar
Huviline
Postitusi: 1406
Liitunud: 08.06.2004 12:54 03
Asukoht: tartu

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas einar »

Mina tegelen velgede remondiga muusosas ka velgede keevitamisega.


Kodarate taastamine on maru kahtlane teema juba turvalisusekaalutulustel.
Enamasti sellised parandused pidama ei jää pikemas perspektiivis.
Tel 5015578.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas ttsys »

Kui müügiks lased teha siis osaled avalikult või varjatult ilmses pettuses ja, kui tänaval kavatsed neid remonditud velgi kasutada siis ole informeeritud, et see ei ole lubatud ehk legaalne.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas teet82 »

Siin Võrumaal keevitavad mingid vennad vajadusel ka kahest veljest ühe kokku, ühelt võetakse "välimus" ja ülejäänu mingist teisest sama mõõtu veljest. Peab ikka julgus olema, müügiks teha selliseid autosid või ise sõita nendega :D
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
kaleptik
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 21.07.2014 21:10 21
Peamine sõiduk: bmw e46 330d

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas kaleptik »

Müügiks pole plaanis teha kuna endale meeldivad need veljed ja eestis sellised maksavad veits palju hetkel minu rahakotile. Saan sellest aru jap, et pole just ohutu aga kuna enda vaimusilmas :D näen, et need läbivad mõrad kodara sees pole midagi hullu siis tekkis mõte, et võiks lasta ära parandada. Mõrad on max 1mm suured, kui sedagi, oleks seal suur vahe olnud siis poleks selline idee endalegi pähe tulnud...
einar
Huviline
Postitusi: 1406
Liitunud: 08.06.2004 12:54 03
Asukoht: tartu

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas einar »

Mis vahet kui suur see mõra on, et seda keevitada tuleks see täies osas lahti faasida...
Tel 5015578.
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas m2x »

kaleptik kirjutas:...need läbivad mõrad kodara sees pole midagi hullu...
Ei muidugi pole midagi hullu, kodarad on kõigest ainukesed asjad, mis su autorehvi kerega ühenduses hoiavad.

Sõidad ühekorra august läbi või võtad õigetpidi järsku kurvi ja vaatad rõõmsalt, kuidas pool ratast põllu peale lilli läheb korjama..

Kuula keevitajat- on asju mida ei peaks tegema. Sinu vaimusilmas võib nii mõnigi idee hea olla, minu omas samuti. Vahest peab aga aja maha võtma ja mõtlema, kuidas sa edasi elad kui see keevitus ei pea ja sa kellelegi maanteekiirusel külje pealt sisse sajad, kui ratas alt läheb.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2090
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Velgede keevitus

Postitus Postitas BumBum »

See keevitaja, kes on seda nõus tegema, on koolis midagi õppimata jätnud või puudub igasugune vastutustunne.
Mul oli 20 aastat tagasi sama küsimus ja sai pöördutud kõige kõvema kohaliku spetsialisti poole. Seletas asja ära ja rohkem soove pole tekkinud.
Lihtsam on teine velg otsida. Pilti sellest erilisest veljest on? Võib-olla mõnel vedeleb üksik ja ei ole müüki pannud.
Vasta