Bmw e38 744 üldkontroll

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
kask90
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 21.04.2010 20:13 00
Peamine sõiduk: BMW 728
Asukoht: Vasalemma

Bmw e38 744 üldkontroll

Postitus Postitas kask90 »

Tervist.Ei osanud oma murega täpsemalt kuskile rubriiki pöörduda,arvan sobib see ka väga hästi.
Sai käidud antud autot vaatamas: http://www.auto24.ee/used/2378607" onclick="window.open(this.href);return false;
Kuna tegemist uuema tüübi mootoriga(2 vanosega)ja nivoovedrustus siis laseks kuskil asjalikumas kohas need põhiasjad üle vaadata.Tühikäigul oli kuulda kahtlane heli,vb vanosega v8 peabki see nii olema ,pole varem kogemusi olnud.Igatahes Ilma vanoseta v8 teeb ikka palju puhtamat häält,see oli nagu diisel :lol: .Kuna müüjanna oli ka ikka puhas lasnamäe tibi ei saanud temalt kogu informatsiooni, mida oleks soovinud.Auto tundus aus ja hästi hoolt kantud aga kivi kotis osta ei tahaks.Seega Tallinna või lasnamäe inimesed soovitage kohta, kus on teadjamad mehed vaataks kriitilise pilguga üle.Igasugused lambi remonditöökojad ma eeldan võib kõrvale jätta.UM minema ei hakka sellega ja BM Autos olen pidanud pettuma...
Ette tänades :cool:
BumBum
Huviline
Postitusi: 2092
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Bmw e38 744 üldkontroll

Postitus Postitas BumBum »

UM ma nii lihtsalt ei välistaks. Remondikalkulatsioon võib lõppkokkuvõttes odavam tulla, loe:" mida on vaja vahetada, mida mitte".
BM Auto ja muud kohad, küll ka need hakkama saavad. Ükskord oli halb kogemus, see ei tähenda, et järgminekord sama olukord on. Erinevad töötajad, erinevad kogemused.
Vasta