E36 coupe 1.6L trummelpidurid ketaspidurite vastu

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

E36 coupe 1.6L trummelpidurid ketaspidurite vastu

Postitus Postitas meph »

Ehk siis oleks plaan teha ülalmainitud modifikatsioon autole. Seoses sellega oleks vaja saada mingi nimekiri juppidest mis endale hankida tuleks, et asi ära teha.

Siiamaani olen aru saanud, et vaja on:

1. Uued piduriklotsid
2. Uus käsipiduritross/trossid
3. Pidurikettad koos ülejäänud süsteemiga.
4. Täpset jupinimetust praegu ei mäleta, igatahes asi mille külge pidurisüsteem kinnitub taga. Võibolla olid poolteljed, aga võin eksida :)
5. ?

Ehk siis oleks väga teretulnud kogu list juppidest mis mul soetada oleks vaja. Targad inimesed on rääkinud, et ülejäänud pidurisüsteem (peasilinder jne), peaks olema tagumiste ketastega kompatiibel ka masinatel, millel taga on trumleid kasutatud. Juhul kui see ei ole nii, oleks hea mind sellest ka teavitada :)

Ja kui keegi on siis huvitatud minul ülejäävatest trummelpiduritest, siis need võib loomulikult minult ära osta :)
Kasutaja avatar
rax1
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 28.10.2003 15:00 34
Asukoht: Tartu

Re: E36 coupe 1.6L trummelpidurid ketaspidurite vastu

Postitus Postitas rax1 »

[quote="meph"]Ehk siis oleks plaan teha ülalmainitud modifikatsioon autole. Seoses sellega oleks vaja saada mingi nimekiri juppidest mis endale hankida tuleks, et asi ära teha.

Siiamaani olen aru saanud, et vaja on:

1. Uued piduriklotsid
2. Uus käsipiduritross/trossid
3. Pidurikettad koos ülejäänud süsteemiga.
4. Täpset jupinimetust praegu ei mäleta, igatahes asi mille külge pidurisüsteem kinnitub taga. Võibolla olid poolteljed, aga võin eksida :)
5. ?

Ehk siis oleks väga teretulnud kogu list juppidest mis mul soetada oleks vaja. Targad inimesed on rääkinud, et ülejäänud pidurisüsteem (peasilinder jne), peaks olema tagumiste ketastega kompatiibel ka masinatel, millel taga on trumleid kasutatud. Juhul kui see ei ole nii, oleks hea mind sellest ka teavitada :)

(punkt 4 asi mille kylge support kinnitub)
Ma arvan,et sa mõtled püstakut,mitte pooltelgi.
Erik_G
Huviline
Postitusi: 434
Liitunud: 21.12.2002 15:57 00
Asukoht: Merivälja
Kontakt:

Postitus Postitas Erik_G »

vast tagumised õõtsad piad ka vahetusse laskma trummliga variandil pole seda supportit sul kuhugi panna juh
Vasta