Kuidas saaks 320-i pagassi luuki lahti!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Meelis-d
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.02.2004 19:30 21
Asukoht: Tartu-Elva

Kuidas saaks 320-i pagassi luuki lahti!

Postitus Postitas Meelis-d »

Mure järgmine:pagass käis mul kesklukuga lahti,aga nüüd ta lihtsalt ei avane,isegi mitte võtmega,nupp liigub,edasi-tagasi küll,aga sigudik mitte ei tule lahti.Ja salongist näeb pagassi lukku ainult väiksest avast,juurde ei pääse kuidagi.
Kas mulle on jäänud ainult haamri ja kangi variant? :roll:
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

võti ikka keerab?kui ei siis tuleks ta kuidagi pöörlema saada.lõhkuda oleks küll paha
Meelis-d
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.02.2004 19:30 21
Asukoht: Tartu-Elva

Postitus Postitas Meelis-d »

Jah võti keerab normaalselt,aga pagass lahti ei karga :oops:
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Tihendid kinni jäätunud?
Meelis-d
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.02.2004 19:30 21
Asukoht: Tartu-Elva

Postitus Postitas Meelis-d »

Olen auto üles ka soojendanud,aga ikka ei midagi.Külmumise probleemi võib välistada.
Erik_G
Huviline
Postitusi: 434
Liitunud: 21.12.2002 15:57 00
Asukoht: Merivälja
Kontakt:

Postitus Postitas Erik_G »

kas sul tagaistme taga on auk siis saad sialtkaudu lambi ja mingi vardaga jebida, kui ei siis võid proovida ju keskluku mootori juhtmetele võimalikult tgantpoolt pingeid piale lasta et äkki juhe juskilt katki.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

alusta sellest, et tõmba pagassi lukk korralikult lõpuni välja ja alles siis lülita kesklukust kinni- lahti. aga kui võti keerab korralikult, siis on ikka midagi mehhaaniliselt katki
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Meelis-d
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.02.2004 19:30 21
Asukoht: Tartu-Elva

Postitus Postitas Meelis-d »

Nii,proovisin kõik teie näpunäited läbi,aga mitte midagi.Salongist pagassi vaadates kesklukk ka toimib,on näha,et mingi värk seal käib edasi tagasi kui puldist uksi kinni-lahti teen.August,aga sisse ma ei mahu,selleks pean dieeti aasta otsa pidama :lol:
Äkki on kellelgi veel mingeid kogemusi või ideid? :roll:
Kui ei,siis vist lähen haamriga kallale :oops: Midagist vist üle ei jää. :shock:
Erik_G
Huviline
Postitusi: 434
Liitunud: 21.12.2002 15:57 00
Asukoht: Merivälja
Kontakt:

Postitus Postitas Erik_G »

kasuta oma kujutlusvõimet olen teinud kahel e30 niimoodi sealt istme august lahti luugi lykka mingi lamp sialt pagassi ja uuri seda asja nati saad akkama küll. :)
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

:)

Postitus Postitas Alari. »

See aasta kogetud jama autoks e34,salongipoolt juurde ei pääsenud kuna suppar jäi ette.võtta kaks turskemat sõpra appi ja luugikallale 5min ja luuk lahti,aga arvest et luugilukku ülemine pool jääb kahjuks alla...rebis lukku luugi küljest lahti,luuk ja hinged jäid sirgeks..
Zepp
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 17.12.2003 13:21 45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Zepp »

oli sama probleem, lõhkusin tagaistme tagant plekitüki välja ja saatsin väikese venna mutrivõtmega keerama.
Hiljem avastasin ühe nipi kuidas minu luuk lahti tuleb:
keerad võtmega sellisesse asendisse kus luuk peaks ise lahti hüppama ja siis vajutad alles nuppu alla. mul toimib töötab, teistmoodi ei avane.
Meelis-d
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.02.2004 19:30 21
Asukoht: Tartu-Elva

Postitus Postitas Meelis-d »

Uurisin säält august seda värki veel ja mis idee mul tuli,peaks nr.10 võtme laskma keevitada pika varre otsa,siis saab keerata lahti selle aasa mis pagassi küljes on,hiljem juba kui aas lahti kargab pagass lahti.See aas on sääl kahe mutriga kinni.
Nüüd,aga lähen uurin kes mulle selle ühe keevituse tsuraka ära teeb :lol:
Meelis-d
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.02.2004 19:30 21
Asukoht: Tartu-Elva

Postitus Postitas Meelis-d »

No nii,lõpuks sai seda pagassi luuki uuritud ja puuritud ning läks mingi neli tundi aega,et ta lahti saada.Lõpuks paningi nr.10 võtme varre otsa ning saigi lahti.
Mis selgus:südamik ja selle sees olev jupendus pees.
Uurisin ka luku ehitust,et kui tulevikus peaks veel juhtuma,tegelikult saab lahti ka ühe tugeva ja kõveraks keeratud traadiga.Aga ikkagi kes on algaja ei tee seda traadiga ka lahti,sest enne peab ta vähemalt lukku ise käes hoidma ja ehituse selgeks tegema.
Niisis sellega kõik praegu,homme lammareid läbi kammima,kuskohast saaks lukusüdamikku.Äkitse on kellelgi pakkuda?
Vasta