E39 kassettmängija vahetus CD vastu või CD boxi panemine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
RNT
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 04.03.2003 21:07 22
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

E39 kassettmängija vahetus CD vastu või CD boxi panemine

Postitus Postitas RNT »

Mure selles, et kolleegi autol kassetikas, aga tahab plaate kuulata. Oskab keegi öelda, kas cd boxi valmidus on standardis olemas või eeldab see juhtmete vedamist? Ja kas ning kust tasuks otsida originaal cd mängijat või boxi? (ühesõnaga kas peale soovi ja börsi on mõni koht veel)
-- E30 316i (2.7) --
Fun is not a straight line!
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Kui on Business või Professional stereo, siis saab boksi panna küll, Reversile ei saa. Juhtmete vedamisest boxist head-unitisse ei pääse.
UMis on originaal box koos paigaldustarvikutega ca 8,5k, see kassetika asemele käiv 1-plaadi mängija ca 7,5k.
Mõttekam on osta näit Alpine box ja sinna juurde adapter, mis maksab ca 1,5k. Odavaim uus Alpine box maksab 3,8k+ siis 1,5k tuleb 5,3k EEK.
Kasutatud box ostes saab veelgi odavamalt hakkama. Pioneeril peaks ka nüüd mingi adapter olemas olema, aga selle hinnast ja saadavusest andmed mul puuduvad. Seda Alpine oma tasub Alptomist küsida.
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jallo »

alpine box peaks jah minema, ja olen näinud veel sellist asja et originaalmakk töötab alpine puldiga???
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Jallo kirjutas:alpine box peaks jah minema, ja olen näinud veel sellist asja et originaalmakk töötab alpine puldiga???
Selle kohta ma küll midagi ei tea. Küll saab teistpidi, ehk kui panna Alpine head-unit, siis saab selle juhtimise panna toimima roolinuppudelt.
epic_metal
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 29.02.2004 19:00 15

Postitus Postitas epic_metal »

Aga kuidas on lood Business-stereo RCA-väljunditega ?
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

epic_metal kirjutas:Aga kuidas on lood Business-stereo RCA-väljunditega ?
Selle kohta võid lugeda siit:
http://www.bmwtips.com/tipsntricks/ster ... wiring.htm
Minu arusaamise järgi peaks liiniväljundid saama suure pistiku otsadelt 23-26. Pead muidugi ei anna selle eest, kuna mul endal kahjuks DSP-stereo ja tavastereoga kogemus puudub.
Korralikumad paigaldusfirmad (Ghost, Serwend jms.) oskavad sind kindlasti ka aidata.
Vasta