K:pealkirjata küsimus

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

K:pealkirjata küsimus

Postitus Postitas XTR »

..nimelt ma ei saa ühest HAIGEST asjast aru?
olen üli palju näinud bmw-l tahavaate peegli küljes rippumas MUNE-või on see pärlikee??!!
tekkiski küsimus-mida see nüüd juurde annab,või mida see näitab????
ei suuda ise vastust leida!
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

:? :?: :?: :?
Spooner
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 14.06.2004 13:45 15
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Spooner »

pane omale ka ja vaata kas muutub midagi.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Vaata, igaüks kaunistab oma autot isemoodi. Alati ei pea kaunistus midagi juurde andma, kui siis autoomaniku esteetilist naudingut.

/ küsi mõne naisterahva käest, miks nad omale igasugu mune või siis pärlikeesi kaela riputavad, suht haige asi ju, ei anna midagi juurde/
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

See on venkude teema. Ja miks just BMW? Ilmselt selleks, et nad jäävad sulle paremini silma kui näiteks nissanid , opelid jne. masinad. Need on nagu palvehelmed mida nad ka sõrmede vahel mudivad. Toob õnne ja hoiab õnnetustest eemal. Eestlastel on näiteks pihlakaoks autos. See on selline usuteema.
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

Postitus Postitas XTR »

Aaro kirjutas:Vaata, igaüks kaunistab oma autot isemoodi. Alati ei pea kaunistus midagi juurde andma, kui siis autoomaniku esteetilist naudingut.

/ küsi mõne naisterahva käest, miks nad omale igasugu mune või siis pärlikeesi kaela riputavad, suht haige asi ju, ei anna midagi juurde/
..selge!!!!
see siis KAUNISTUS???
millest muidugi raske aru saada!
sellise vidinaga saab kohe auto poole ilusamaks teha :D
..ilmselt see siiski jah õnneks muukeelsete teema.
aga noh-kui asjal on veel praktiline külg olemas (pean silmas mudimist) ja veel õnnesümbol ka-palun väga-andku minna!

:D :D ...ja mina mõtlesin mis värk on :D :D
hakkasin otsingust juba otsima--võimsus--tuning--KW--kiirus--aju jne.
:D :D
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

Postitus Postitas XTR »

Spooner kirjutas:pane omale ka ja vaata kas muutub midagi.

tõesti mul ei ole plaanis olnud ega ka võta plaani oma autole MUNE panna! :D ;)
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

See palvehelmeste mudimine on inimesele, kes on muidu hästi närviline, uskumatult rahustavaks tegevuseks.
Ei pruugi olla isegi moslemi usku, et neid auto hoida...
Viimasel ajal olen ka aru saama hakanud nendest inimestest kes panevad armatuuri külge need väiksed ikooni mudelid.
Osadel on kohe neid seal kolm-neli, varem kui noor olin ja veel maha tatistasin, siis ma ei saanud neist inimestest aru.
Nüüd kus elu on kestnud juba natukene ja on ka targemaks natukene teinud- ei näe selles, et keegi usub ja tahab uskuda, midagi halba.
Need kes usuvad, isegi hoiavad oma autosid rohkem korras kui tavaline inimene:)
Ei vaata ise noile viltu

terv Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Re: K:pealkirjata küsimus

Postitus Postitas Hans »

XTR kirjutas:..nimelt ma ei saa ühest HAIGEST asjast aru?
olen üli palju näinud bmw-l tahavaate peegli küljes rippumas MUNE-või on see pärlikee??!!
tekkiski küsimus-mida see nüüd juurde annab,või mida see näitab????
ei suuda ise vastust leida!
Ja miks sa siis kuskil parklas, kui näed sellist asja, küsima ei lähe sealt autost, et mis haige asi see sul seal ripub?
Ma arvan, et saad ammendava vastuse neilt.

Kas on jube mõnus siin ilkuda ja naeruvääristada kombeid ja traditsioone millest nagu aru ei saa.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tsiklimees »

Kui usud asja, et sellest on kasu, siis on ka sellest kasu. Vaata kui sa usud näiteks millegisse, et saad sellega hakkama, siis on ju palju suurem võimalus hakkama saada sellega, kui kohe alguses käega lüües.

Kuna inimese mõistus on võimas, siis võib ennast näiteks kasvõi haigeks mõelda, kui valesti mõelda. Või siis teistpidi, vaatad oma helmeid ja arvad, et sealt tuleb mingi jõud ja energia ja juba lähebki tuju paremaks ja auto kiiremaks :P

Põhiline mis ma öelda tahtsin on see, et mõtlemises on väga palju kinni...


Minul näiteks ripub seal peegli küljes eesel Iah, kes kiiretes kurvides autot teel hoiab venkude helmeste asemel :D
Viimati muutis tsiklimees, 02.02.2007 13:33 44, muudetud 1 kord kokku.
BMW 325i E30 1986 M20
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Minul nt. ripub lisaks lõhnakuusele ja pastakatele tahavaatepeegli küljes juba pikemat aega veel säärane asi:

Pilt

Ja ei ole ma ei venelane ega muulane, vaid puhas eestlane. Ja ei usu ka, et see mu autole mingit võimu juurde annaks. Pigem nagu ilu ja nalja pärast seal :D !

(Ei saa aru miks on see teema "Üldine tehniline" rubriigis?)
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Kena bling, randos.
Muidu olen kuulnud, et nendel palvehelmestel on isegi üks tagamõte. Nimelt siis inimesed, kes mingi perioodi oma elust on veetnud mõnes kinnipidamisasutuses, pidid neid sinna riputama. Pidi ka varaste eest kaitsma (juhul kui varas on kursis selle "dekoratiivelemendi" tähendusega, siis ehk ei julge ta makki näppama tulla vms)..
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

joh kirjutas:Kena bling, randos.
Muidu olen kuulnud, et nendel palvehelmestel on isegi üks tagamõte. Nimelt siis inimesed, kes mingi perioodi oma elust on veetnud mõnes kinnipidamisasutuses, pidid neid sinna riputama. Pidi ka varaste eest kaitsma (juhul kui varas on kursis selle "dekoratiivelemendi" tähendusega, siis ehk ei julge ta makki näppama tulla vms)..
Nende kuulikestega on see teema, et need "sundpuhkust" veetvad isikud voolivad neid kuulikesi leivast-saiast, pastaka tindist antakse värvus ja suhkru veest vms tehakse glasuur, mis jätaks otsekui lakitud mulje (retseptiga võin ka kergelt eksida). Kuulid aetakse läbi peene nööri ja suurepärane ajaveetmis-närverahustav lelu ongi valmis, mida saab ümber sõrmede keerutada. Ja kes teab, ehk on neil kuulikestel ka mingi tõrjuv mõju varastele.
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

Re: K:pealkirjata küsimus

Postitus Postitas XTR »

Hans kirjutas:
XTR kirjutas:..nimelt ma ei saa ühest HAIGEST asjast aru?
olen üli palju näinud bmw-l tahavaate peegli küljes rippumas MUNE-või on see pärlikee??!!
tekkiski küsimus-mida see nüüd juurde annab,või mida see näitab????
ei suuda ise vastust leida!
Ja miks sa siis kuskil parklas, kui näed sellist asja, küsima ei lähe sealt autost, et mis haige asi see sul seal ripub?
Ma arvan, et saad ammendava vastuse neilt.

Kas on jube mõnus siin ilkuda ja naeruvääristada kombeid ja traditsioone millest nagu aru ei saa.
..MUIDE-kusjuures olen isegi küsinud,mitte küll parklas vaid tanklas
ja vastus oli ühene--ma ei tea aga kõigil ju on :?
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1978
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

randos kirjutas:Minul nt. ripub lisaks lõhnakuusele ja pastakatele tahavaatepeegli küljes juba pikemat aega veel säärane asi:

Kahemeetrine mõmmiku pilt skipped
Irw...kas sa selle karu tagant teed ka näed?

"Sundpuhkusel" viibivad kodanikud on muuseas palju vilkama fantaasiaga kuulikeste kasutamise osas, kui siiani kirjeldatud. Osa palvehelmeid paigaldatakse teadaolevalt strateegilisele elundile naha alla, et siis kohalikel missivalimistel popim mees olla :P

Omaette teema on see, mida sellest arvab niiöelda "naispool".
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Ilves kirjutas:
randos kirjutas:Minul nt. ripub lisaks lõhnakuusele ja pastakatele tahavaatepeegli küljes juba pikemat aega veel säärane asi:
Kahemeetrine mõmmiku pilt skipped
Irw...kas sa selle karu tagant teed ka näed?
Ma nii lühikest kasvu, et problemaatiline isegi roolitagant välja nägemine :D
(tegemist siiski pardiga, millel rippuvas asendis on pikkust ~25cm ja mille jalgevahelt avaneb suurepärane vaade Eestimaa teedele-tänavatele.):P
Tegelikult see olukord nii hull ei, roolitagant ikka välja näen, nähtavust ei sega ka see part ja selge siht koguaeg silme ees.

Aga püsime ikka teemas!!!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

randos kirjutas: Aga püsime ikka teemas!!!
Teema on juba ennast ammendanud.
Suletud