Kummipuhvrid tagavedrudele

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
rehv
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.07.2007 01:21 09

Kummipuhvrid tagavedrudele

Postitus Postitas rehv »

Kas keegi on enda bmw taha pannud vedrudele vahele kummipuhvrid ja kui ei ole keegi pannud siis öelge kas on mõtet panna (äkki lõhub auto vedrustuse ära).
Ranet
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 26.11.2002 14:30 33
Asukoht: Jurjev

Postitus Postitas Ranet »

Tere! Parem ära pane. Tolku vähe ja vedru käik muutub väikeseks. Kunagi sai proovitud ja peale ca 10km oli kuuest järel vaid üks terve ja mingid räbalad vedrutaldriku peal. Kui tõsta tahad, katsu uued vedrud osta või korralikud kasutatud. Või soeta nn. cargo vedrud. Ma ei tea mis masin Sul on, muidu saab näiteks E34 universaali vedrusid sedaani alla panna ja jääb täitsa ok ning jäigem ka pisut.
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

Ma panin ka kunagi madaldusvedrudele ajutiselt need kummi jurakad vahele mis automaailm müüb. aga sama mis Ranetil lagunesid ära või vajusid kokku niipalju, et kasu polnud enam midagi tõstmise mõttes.
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

Postitus Postitas guido500 »

ma kunagi scorpiole panin. ostsin need kummilätakad vazi poest. tagaosa nati küll tõusis ja midagi katki ei läinud, aga mõne aja möödudes panin siiski uued vedrud.
bemar, bemar, über alles! :)
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

mul olid e36 ja ei lõhkud midagi ära. annab aint teadmise et nad seal on. lõpuks vahetad ikka vedrud ära
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas ImreR »

Mul on vedrudele vahele pandud(nii ees kui ka taga) žiguli poest ostetud universaal laiad seibid, et ei lööks läbi ralli ajal. Minuarust kasu palju ja siiamaani nad terved juba mitmendat kuud. Nüüd amordid küll teised, mis ei tohiks nagunii läbilüüa, aga otsustasin nad sinna ikkagi jätta. Neid žiguli poest saadavaid seibe ma küll julgen soovitada, muude osas puudub kogemus, aga pidid jamad olema, nii et ise tead kas on vaja või ei ole.
EBK Kossutiim
Vasta