Karbisirutus?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Karbisirutus?

Postitus Postitas joh »

Tervist,
sõbral juhtus autoga väike õnnetus. Nimelt siis on kahjustada saanud vasak külg. Muidu vaatasin nagu, et uksepostid ja katus on täitsa sirge, aga esitiib ja uksed on väga hullult segamini. Need saaks ära vahetada, aga ka karp on sissepoole väändunud. Tahtsin küsida, et kuidas ja kas selliseid asju likvideeritakse? Väike illustreeriv pilt kah juurde (vabandust suuruse pärast):
Pilt
Okei, nagu selgub, siis see pilt ei illustreeri pea, et mitte midagi. Hiljem viskan parema pildi, aga seni palun teoretiseerige ;)
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

vaata , kas põhja alla pole volti löönud. kõige lihtsam mu arvates sirge detail keevitada. siin varuosade all mitu masinat esi või taga laksuga. omanik laseb järsku mingi raha eest ära lõigata.
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

Ma olen täiesti kindel et uksepost on ka sees. Raudselt tuleb enne kui midagi ära lõikama hakata külg paika tõmmata!
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Sai siin veidi uuritud ja vaadatud ning kuna see ei ole ainukene vigastatud kereosa, siis tuleb vist osta autole uus kere.
TEEMA LUKKU
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

joh kirjutas:Sai siin veidi uuritud ja vaadatud ning kuna see ei ole ainukene vigastatud kereosa, siis tuleb vist osta autole uus kere.
TEEMA LUKKU
siimul sauel oli mitu e34 kere vedelemas :)
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Vasta